Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
ucetni program pro praxi

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Účetní program pro praxi # Centrum služeb pro podnikání s.r.o.

* Náplní kurzu je převést teoretické znalosti účetnictví do praxe. Naučíte se ovládat účetní
Základy využití PC v účetnictví Seznámení se SW Jednotlivé moduly SW Nácvik praktických příkladů Uzávěrky Celkem 30 vyučovacích hodin


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • posluchačům, kteří znají účetnictví teoreticky a potřebují se naučit pracovat s účetním programem.
  • Kurzovné lze uhradit v hotovosti nebo bankovním převodem. V přihlášce zadejte prosím časy, kdy jste schopný - á kurz navštěvovat. Je možné, že kurz bude málo obsazený, proto se některé časy můžou sloučit. Tak jako tak s Vámi tyto časy a další podrobnosti ještě probereme, aby Vám vyhovovali.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Účetní program pro


Srpen 2018 # * Náplní kurzu je převést teoretické znalosti účetnictví do praxe. Naučíte se ovládat ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Září 2018 # V kurzu Mzdové účetnictví na počítači se naučíte zpracovávat agendu mzdového účetnictví v účetním systému POHODA. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Září 2018 # Kurz je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti účetnictví a daňové evidence. Kurz je vhodný pro zájemce, kteří se chtějí uplatnit na trhu práce v profesi „samostatný - á účetní“, popř. chtějí podnikat a vést ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


Září 2018 # Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat mzdovému účetnictví v praxi. Je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti mzdového účetnictví. Po absolvování kurzu obdržíte celostátně platný ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


Účetní program pro praxi

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Účetní | program | pro | praxihttp://studium-kurzy.cz/skoleni_5913_ucetni-program-pro-praxi.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde