Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
aktivne proti stresu a vyhoreni aneb nejvetsi omezeni jsou v nasi hlave

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Aktivně proti stresu a vyhoření aneb největší omezení jsou v naší hlavě # NICOM, a.s.

Místo SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 Přednášející Pavla Svobodová (lektorka, cvičitelka, konzultantka) Poznámka V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení. Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování. BONUS PRO ZÁJEMCE v ceně semináře: Po ukončení semináře v čase od 16:
MístoSMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1PřednášejícíPavla Svobodová (lektorka, cvičitelka, konzultantka)PoznámkaV ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení.Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování.BONUS PRO ZÁJEMCE v ceně semináře: Po ukončení semináře v čase od 16:15 do 17:15 využijte cvičení relaxační jógy v prostorách budovy (v tělocvičně). Stačí si s sebou vzít volný cvičební oděv. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.stres a jeho dopady na naše tělo i psychiku,syndrom vyhoření a jeho příčiny,projevy (příznaky) syndromu vyhoření,jak postupují jednotlivé fáze syndromu vyhoření,čím ještě a nečekaně škodíme sami sobě,jak stresu a syndromu vyhoření předejít,změňte situace nebo vaše reakce na ně – práce s vlastní myslí,strach a obavy a jak se jich zbavit,jak dosáhnout klidu, nadhledu a koncentrace,tělo a pocity jako prostředek zpětné vazby,nácvik technik aneb cvičení dělá mistra.

Obsah kurzu - školení     MístoSMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1PřednášejícíPavla Svobodová (lektorka, cvičitelka, konzultantka)PoznámkaV ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení.Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování.BONUS PRO ZÁJEMCE v ceně semináře: Po ukončení semináře v čase od 16:15 do 17:15 využijte cvičení relaxační jógy v prostorách budovy (v tělocvičně). Stačí si s sebou vzít volný cvičební oděv. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.stres a jeho dopady na naše tělo i psychiku,syndrom vyhoření a jeho příčiny,projevy (příznaky) syndromu vyhoření,jak postupují jednotlivé fáze syndromu vyhoření,čím ještě a nečekaně škodíme sami sobě,jak stresu a syndromu vyhoření předejít,změňte situace nebo vaše reakce na ně – práce s vlastní myslí,strach a obavy a jak se jich zbavit,jak dosáhnout klidu, nadhledu a koncentrace,tělo a pocity jako prostředek zpětné vazby,nácvik technik aneb cvičení dělá mistra.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Aktivně proti stresu


Listopad 2019 # Místo SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 Přednášející Pavla Svobodová (lektorka, cvičitelka, konzultantka) Poznámka V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení. Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování. BONUS PRO ZÁJEMCE v ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Prosinec 2019 # V průběhu semináře si uvědomíte vlastní myšlenkové modely, které vás brzdí nebo které vám naopak v rozvoji pomáhají. Osvojíte si postupy, jak předejít stresu a syndromu vyhoření, zkusíte si, jak dosáhnout pocitu uvolnění a nadhledu. Naučíte se aktivně pracovat se svojí vlastní sebedůvěrou, zlepšíte ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Aktivně proti stresu a vyhoření aneb největší omezení jsou v naší hlavě

Strana: | >> 1 << | Celkem: 2 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Aktivně | proti | stresu | vyhořeníhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_57580_aktivne-proti-stresu-a-vyhoreni-aneb-nejvetsi-omezeni-jsou-v-nasi-hlave.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde