Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
triky nasi mysli a sila pozitivniho mysleni

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Triky naší mysli a síla pozitivního myšlení # NICOM, a.s.

Místo SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 Přednáší Ing. Radka Loja (auditorka, lektorka, certifikovaná koučka) Poznámka V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.       Každý účastník obdrží na konci semi
MístoSMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1PřednášíIng. Radka Loja (auditorka, lektorka, certifikovaná koučka)PoznámkaV ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.   Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování.Triky naší mysliIco vše kolem sebe ovlivňujeme,síla lidských myšlenek,jak funguje náš mozek – mozkové frekvence,vnitřní a vnější místa vaší kontroly,příznaky úspěšnosti,zákon akce a reakce,pozitivní myšlení.#Rovnováha myšlení, vnímání a chovánínaše bariéry a jejich zdroje,sebeúcta,předsudky a falešné myšlenkové vzorce,cíle a priority,životní hodnoty a jejich ovlivnění,pozitivní vnímání času,praktické programování cílů,cvičení, diskuze.

Obsah kurzu - školení     MístoSMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1PřednášíIng. Radka Loja (auditorka, lektorka, certifikovaná koučka)PoznámkaV ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.   Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování.Triky naší mysliIco vše kolem sebe ovlivňujeme,síla lidských myšlenek,jak funguje náš mozek – mozkové frekvence,vnitřní a vnější místa vaší kontroly,příznaky úspěšnosti,zákon akce a reakce,pozitivní myšlení.#Rovnováha myšlení, vnímání a chovánínaše bariéry a jejich zdroje,sebeúcta,předsudky a falešné myšlenkové vzorce,cíle a priority,životní hodnoty a jejich ovlivnění,pozitivní vnímání času,praktické programování cílů,cvičení, diskuze.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Triky naší mysli


Březen 2020 # Místo SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 Přednáší Ing. Radka Loja (auditorka, lektorka, certifikovaná koučka) Poznámka V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.       Každý účastník obdrží na konci ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2020 # Pochopíte, jak pracuje naše mysl a jaké na nás vymýšlí triky. Naučíte se změnit své myšlenkové vzorce, vzpomínky a úhly pohledu, zlepšíte vlastní sebeobraz a pocit vlastní hodnoty. Více porozumíte myšlení druhých, což vám usnadní komunikaci. Výsledkem bude, že prohloubíte práci se svým myšlením a emocemi. Jak říkával Henry Ford: Pokud si ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2020 # V průběhu tohoto semináře pochopíte, jak pracuje naše mysl a jaké na nás vymýšlí triky. Naučíte se změnit své myšlenkové vzorce, vzpomínky a úhly pohledu, zlepšíte vlastní sebeobraz a pocit vlastní hodnoty. Více porozumíte myšlení druhých, což vám usnadní komunikaci. Výsledkem bude, že prohloubíte práci se svým myšlením a emocemi. Jak ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Triky naší mysli a síla pozitivního myšlení

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Triky | naší | mysli | sílahttps://studium-kurzy.cz/skoleni_57566_triky-nasi-mysli-a-sila-pozitivniho-mysleni.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde