Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
desatero uzitecne komunikace

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Desatero užitečné komunikace # NICOM, a.s.

MÍSTO K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, Praha 1 LEKTOR Ing. Hana Ondrušková (lektorka, konzultantka)   POZNÁMKA V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení. Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.    1. Jak rozpoznat, s kým mám tu čest – jak odhadnout osobnostní typ druhého, doma, v práci i při jednání. 2. Na co si dát při jednání pozor – co druhého může provokovat, na co si potrpí, co je pro něj důležité a čím uděláte nejlepší dojem. 3. Co dělat, když jedna věc znamená pro každého něco jiného – jak komunikovat s odlišnými typy lidí a jak si hlídat vlastní komunikaci. 4. Spolupráce s ostatními – na co který člověk slyší a jak ho správně motivovat. 5. Jednání s problémovými typy lidí – agresor, chytrák, šťoura...– jak na ně. 6. Jak se správně zeptat - důležité postřehy pro dovednost kladení otázek a zorientování se v situaci. 7. Nejtěžší komunikační dovednost? Naslouchání. Nejčastější chyby a jak se jich zbavit. 8. Jak přesvědčit druhé – proč druzí tak často nechtějí slyšet naše návrhy, proč je někdy těžké cokoliv prosadit a kde vlastně vězí ten zakopaný pes. 9. Jak správně pochválit – a jak vhodně kritizovat? 10. Zvládání emocí, aneb nejdůležitější nakonec. Dokud není tato oblast zvládnuta, má jen malý smysl zabývat se čímkoli dalším.


Obsah kurzu - školení     MÍSTOK CENTRUM, Senovážné náměstí 23, Praha 1LEKTORIng. Hana Ondrušková (lektorka, konzultantka) POZNÁMKAV ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení.Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.   1. Jak rozpoznat, s kým mám tu čest – jak odhadnout osobnostní typ druhého, doma, v práci i při jednání.2. Na co si dát při jednání pozor – co druhého může provokovat, na co si potrpí, co je pro něj důležité a čím uděláte nejlepší dojem.3. Co dělat, když jedna věc znamená pro každého něco jiného – jak komunikovat s odlišnými typy lidí a jak si hlídat vlastní komunikaci.4. Spolupráce s ostatními – na co který člověk slyší a jak ho správně motivovat.5. Jednání s problémovými typy lidí – agresor, chytrák, šťoura...– jak na ně.6. Jak se správně zeptat - důležité postřehy pro dovednost kladení otázek a zorientování se v situaci.7. Nejtěžší komunikační dovednost? Naslouchání. Nejčastější chyby a jak se jich zbavit.8. Jak přesvědčit druhé – proč druzí tak často nechtějí slyšet naše návrhy, proč je někdy těžké cokoliv prosadit a kde vlastně vězí ten zakopaný pes.9. Jak správně pochválit – a jak vhodně kritizovat?10. Zvládání emocí, aneb nejdůležitější nakonec. Dokud není tato oblast zvládnuta, má jen malý smysl zabývat se čímkoli dalším.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Desatero užitečné komunikace


Červenec 2018 # MÍSTO K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, Praha 1 LEKTOR Ing. Hana Ondrušková (lektorka, konzultantka)   POZNÁMKA V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení. Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.    1. Jak rozpoznat, s kým mám tu čest – jak odhadnout ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2018 # Doporučení, která lze okamžitě aplikovat do praxe. Nezbytná komunikační výbava každého člověka pro dnešní náročnou dobu a ještě něco užitečného navíc. * Desatero užitečné komunikace 1.Jak rozpoznat, s kým mám tu čest – jak odhadnout osobnostní typ druhého – doma, v práci i při jednání. 2. Na co si dát při jednání pozor – co druhého může provokovat, na co si ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Desatero užitečné komunikace

Strana: | >> 1 << | Celkem: 2 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Desatero | užitečné | komunikacehttp://studium-kurzy.cz/skoleni_57556_desatero-uzitecne-komunikace.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde