Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
vycvik koucovani ii

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Výcvik koučování II. # Systemický institut, s.r.o.

Milí přátelé koučové, kladli jste si již otázku, jak zvýšit svůj koučovací potenciál? Znovu a znovu se totiž prokazuje, že profesionalita v koučování je přímo úměrná výši investice do kontinuálního seberozvoje. Ti, kdo si na tuto otázku již odpověděli, nás vyzvali k vytvoření tohoto unikátního nadstavbového výcviku koučování. Své síly spojily dvě vedoucí společnosti v oblasti koučování na českém trhu: Systemický institut a Spolupráce.
Rozsah a struktura výcviku 95 hodin [z toho 15 hodin supervizí] dělených jako 5 x 2 dny 1. soustředění 29. – 30. listopadu 2018 [čt, pá] 2. soustředění 24. – 25. ledna 2019 [čt, pá] 3. soustředění 28. – 29. března 2019 [čt, pá] 4. soustředění 6. – 7. června 2019 [čt, pá] 5. soustředění 20. – 21. září 2019 [čt, pá] Co vás čeká? Vše, co pro svou další profesionalizaci nezbytně potřebujete: * Hledání vlastní integrity v roli kouče aneb prohlubování osobnostního rozvoje. Kde je těžiště mojí role kouče? Jak kultivuji svoji profesionální intuici? Hledání vlastní pozice ve světě etiky. * Schopnost být přítomný tady a teď aneb práce s vlastním uvědoměním v koučování. Co já vnáším do koučování? Jak se moje sebe-vědomí odráží v mé práci kouče? Vstupování klientovi do procesu… * Ovlivnění systému skrze jednotlivce aneb práce s kontextuálním zadavatelem. Co dělám s vnějšími a vnitřními kontexty ovlivňujícími proces koučování? Jak zadání ovlivňuje proces? Systémové myšlení v koučování. * Čtvrtý rozměr koučování aneb změna v koučování jako fenomén. Co změnu způsobuje a kdy se děje? Jak změnu „neprošvihnout“? Efektivizace cesty klienta k jeho výsledku. * Vyšší dívčí aneb skupinové koučování. V čem se vlastně liší individuální a skupinové koučování? Co dělá interakce a dynamika ve skupině? Dovednosti a nástroje pro práci s týmem. * Budování vlastního koučovacího byznysu aneb schopnost získat zakázku vně či uvnitř firmy. Jak vystihnout výzvy a umět je realizovat? Co umíme nabídnout nebo jak se umíme prodat? Esence byznysového myšlení pro kouče.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Máte za sebou základní výcvik v oblasti koučování alespoň v rozsahu 95 hodin? Chcete se v této oblasti nadále zlepšovat a rozvíjet? Pak právě tento výcvik by mohl být pro vás ten pravý.
  • Ing. Klára Lauritzenová Profese Konzultant v oblasti systémového myšlení, organizačního rozvoje a změnových projektů; systemický kouč [Akreditovaný kouč supervizor – nejvyšší stupeň], supervizor koučů a výcviků koučů, lektor měkkých dovedností [zejména vedení lidí, koučování, komunikace, týmové myšlení a spolupráce, strategické a podnikatelské myšlení]. Vystupuje na našich i zahraničních konferencích a píše články do odborných časopisů. PhDr. Naďa Grosamová Profese Koučování – akreditovaný kouč – supervizor [nejvyšší akreditační stupeň]. Akreditovaný konzultant a interpretátor Hoganovy diagnostiky a certifikovaný v úrovni Facilitátor pro metodu Sociomapování. Věnuje se psychologickému koučování a vedle individuálního koučování se specializuje i na koučování týmů. Při koučování pracuje zejména se strategickým managementem a managementem v úrovni B1 a B2. Vede výcviky pro akreditaci prvního stupně [již 4 běhy]; dlouhodobé programy Koučování v manažerské praxi; Vystupuje na našich i mezinárodních konferencích; články v tisku a odborných časopisech; spolupodílela se na editování knihy Sny o koučování. Dr. Magda Vašáková Loumová Profese Systemický kouč [Akreditovaný profesionální kouč ČAKO], lektorka, konzultantka a supervizorka – tvorba a realizace výcviků a vzdělávacích projektů v oblasti systemického myšlení, měkkých dovedností, komunikace apod., systemický psychoterapeut [soukromá terapeutická práce – individuální a rodinná terapie]. Vystupuje ve sdělovacích prostředcích [Český rozhlas] a píše články do odborných časopisů. Mgr. Vladimír J. Dvořák Profese Konzultant v oblasti rozvoje organizací a dosahování změn, akreditovaný kouč a supervizor výcviků koučů. Expert na vedení lidí, rozvoj týmů a zvyšování výkonnosti firem. Vystupuje na manažerských konferencích doma i v zahraničí, překládá publikace na téma leadership, přispívá do odborných knih a časopisů.
  • Cena 68 000 Kč + cca 30 000 Kč za supervize. K ceně výcviku je třeba připočítat DPH ve výši 21%. Někteří supervizoři nejsou plátci DPH. S vybranými supervizory je dohodnuta speciální výcviková cena ve výši 2 000 Kč na hodinu. Účastníci se mohou dohodnout na společné supervizi a platbu si tudíž rozdělit. Soukromým plátcům nabízíme výhodnější ceny i platební podmínky. Stravu a ubytování si hradí účastníci zvlášť a činí cca 1 800 Kč za dvoudenní pobyt s plnou penzí. Platební podmínky První platba činí 20 000 Kč, je fakturována po podání přihlášky a vždy splatná před zahájením výcviku. Zaplacením této částky má účastník místo ve výcviku garantováno. Z administrativních důvodů upřednostňujeme zaplacení celé částky za výcvik před 1. soustředěním. Účastníci, kteří výcvik platí ze svých soukromých peněz, si mohou vyjednat odlišné platební podmínky, zejména rozložení do více splátek. Záloha v minimální výši je povinná vždy. Cena za ubytování a stravu je splatná na místě v hotovosti [karty nejsou akceptovány]. Můžete být rovněž požádáni o zaplacení zálohy.
  • Objednavatel uhradí částku školného do prvního dne zahájení kurzu .

SEARCHKurzy: Výcvik koučování


Září 2019 # ...   Kurz od firmy: Centrum systemiky a NLP s.r.o.


Výcvik koučování II.

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Výcvik | koučováníhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_57292_vycvik-koucovani-ii-.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde