Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
neverbalni komunikace

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: NEVERBÁLNÍ KOMUNIKACE # Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM

  To, co si často neuvědomujeme je, že pouze desetinu našeho celkového projevu tvoří obsah mluveného slova, asi třetinu tvoří tóny, intonace naší řeči a více než polovinu prozrazuje řeč našeho těla. Charakteristika semináře: Základní obsah semináře - význam neverbální komunikace v práci i osobním životě - jak vytvořit dobrý dojem a tím přispět k n
  To, co si často neuvědomujeme je, že pouze desetinu našeho celkového projevu tvoří obsah mluveného slova, asi třetinu tvoří tóny, intonace naší řeči a více než polovinu prozrazuje řeč našeho těla. Charakteristika semináře: Základní obsah semináře - význam neverbální komunikace v práci i osobním životě - jak vytvořit dobrý dojem a tím přispět k navázání pozitivního vztahu s naší rodinou, přáteli, obchodními partnery, nadřízenými i podřízenými. Jak skutečně pracovat s neverbální komunikací – mýty a fakta o řeči těla, vnímání gest, pohybů a mimiky – proč to tak často nefunguje, jak správně interpretovat nasbírané signály – pravidla pro správnou interpretaci. Cílem je odhalit, jaké signály vysíláme a co o nás řeč těla prozrazuje druhým a co naopak my můžeme zjistit o ostatních. Co se v průběhu semináře naučíte: Co je řeč těla. Kdy nám řeč těla pomůže a kdy ne. Chyby při hodnocení. Výklad neverbálních projevů. Gestikulace. Vědomá a nevědomá gesta. Stisk ruky. Oční kontakt. Způsob a usměrnění pohledu. Otevřená a uzavřená řeč těla. Osobní prostor. Nebezpečné signály těla. Nácvik za pomoci kamery.

Obsah kurzu - školení       To, co si často neuvědomujeme je, že pouze desetinu našeho celkového projevu tvoří obsah mluveného slova, asi třetinu tvoří tóny, intonace naší řeči a více než polovinu prozrazuje řeč našeho těla. Charakteristika semináře: Základní obsah semináře - význam neverbální komunikace v práci i osobním životě - jak vytvořit dobrý dojem a tím přispět k navázání pozitivního vztahu s naší rodinou, přáteli, obchodními partnery, nadřízenými i podřízenými. Jak skutečně pracovat s neverbální komunikací – mýty a fakta o řeči těla, vnímání gest, pohybů a mimiky – proč to tak často nefunguje, jak správně interpretovat nasbírané signály – pravidla pro správnou interpretaci. Cílem je odhalit, jaké signály vysíláme a co o nás řeč těla prozrazuje druhým a co naopak my můžeme zjistit o ostatních. Co se v průběhu semináře naučíte: Co je řeč těla. Kdy nám řeč těla pomůže a kdy ne. Chyby při hodnocení. Výklad neverbálních projevů. Gestikulace. Vědomá a nevědomá gesta. Stisk ruky. Oční kontakt. Způsob a usměrnění pohledu. Otevřená a uzavřená řeč těla. Osobní prostor. Nebezpečné signály těla. Nácvik za pomoci kamery.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Mgr. Bc. Soňa Coufalová - Specialistka v oblasti pedagogiky a psychologie, má několikaleté zkušenosti v oblasti rozvoje osobnosti.
  • Osvědčení: bude předáno po ukončení semináře    
  • Objednavatel akceptuje obchodní podmínky pořadatele závazným přihlášením účastníka[ů] na seminář. Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před konáním semináře, později se lze přihlásit jen po telefonické domluvě. Na základě přijaté přihlášky Vám zašleme na uvedený e-mail potvrzení o přijetí přihlášky a zálohovou fakturu k úhradě kurzovného. Daňový doklad s vyúčtováním obdržíte u prezence v den konání semináře. Objednavatel se zavazuje uhradit platbu bankovním převodem nejpozději 2 pracovní dny před akcí na číslo účtu pořadatele 115-3875290227 - 0100. Pořadatel není plátce DPH. Prezence začíná v 8.30 h. Součástí většiny seminářů jsou písemné materiály zpracované lektorem a každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře. Změna termínu, místa konání, lektora nebo zrušení semináře je z organizačních důvodů vyhrazeno. Čas ukončení je předpokládaný, závisí na počtu dotazů a rozvinutí diskuse. Pokud se již přihlášený účastník nebude moci z vážných osobních důvodů zúčastnit semináře, má možnost * vyslat za sebe náhradníka, * vybrat si náhradní seminář v průběhu roku, * jestliže změnu nahlásí nejpozději 2 pracovní dny před jeho konáním, vrátíme kurzovné zpět na daný účet.

SEARCHKurzy: NEVERBÁLNÍ KOMUNIKACE


Červenec 2019 # Osvojíte si schopnost číst správně řeč těla druhých. Pochopíte, proč je důležité číst shluky gest a naučíte se je správně interpretovat. Porozumíte tomu, proč a jak jsou naše tělo a mysl propojeny. Dokážete svými gesty, postoji i mimikou pohotově změnit své vnitřní pocity i ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2019 # Pomocí různých cvičení si vyzkoušíte, jakou řečí těla mluvíte, jak neverbálně komunikujete s okolím. Seminář je zaměřen nikoliv na pantomimu vašeho těla a gest, ale na propojenost vašich vnitřních pohnutek, které jsou dále zrcadleny navenek. * Neverbální komunikace – a její verbální projevy • tělo, tvář, gesta a hlas jako ukazatele ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Září 2019 # Kurz je zaměřen na oblasti neverbální komunikace, kdy je možno si osvojit souvislosti lidské psychiky a neverbálního projevování ve všech důležitých komunikačních situacích, porozumět neverbálním signálům jiných lidí a cíleně se naučit používat vlastní řeč těla k silnějšímu působení na ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


NEVERBÁLNÍ KOMUNIKACE

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | NEVERBÁLNÍ | KOMUNIKACEhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_57082_neverbalni-komunikace.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde