Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kurz fotografovani nemovitosti

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Kurz fotografování nemovitostí # NICOM, a.s.

Cíl kurzu Seznámit se se základními možnostmi fotografování nemovitostí a to jak jejich celků (domů), tak v omezených prostorách jednotlivých bytů či místností. Průběh kurzu Úvodní teoretická přednáška věnovaná ideálnímu vybavení pro fotografování nemovitostí a základům kompozice včetně informací o základních parametrech nastavení fotoaparátu   Praktický nácvik s důrazem na využití a procvičení jednotlivých nastavení na konkrétních fotoaparátech   Probírání fotografií, jejich hodnocení a ukázky konkrétních triků a vylepšení v programu na úpravu fotografií    Pro koho je kurz určen Pro mírně pokročilé i pokročilé fotografy   Kurz je zaměřen na zájemce, kteří z hlediska své práce potřebují mít snímky nemovitostí co nejvěrnější a zároveň z hlediska fotografického technicky i kompozičně správně   Pro realitní makléře, brokery, zaměstnance stavební společnosti, dekoratéry, aranžéry, ...   Co potřebujete s sebou na kurz Digitální zrcadlovku nebo pokročilý kompakt s režimy A, S, P, M.    V ceně kurzu obdržíte papírový blok a psací potřeby  


Obsah kurzu - školení     Cíl kurzuSeznámit se se základními možnostmi fotografování nemovitostí a to jak jejich celků (domů), tak v omezených prostorách jednotlivých bytů či místností.Průběh kurzuÚvodní teoretická přednáška věnovaná ideálnímu vybavení pro fotografování nemovitostí a základům kompozice včetně informací o základních parametrech nastavení fotoaparátuPraktický nácvik s důrazem na využití a procvičení jednotlivých nastavení na konkrétních fotoaparátechProbírání fotografií, jejich hodnocení a ukázky konkrétních triků a vylepšení v programu na úpravu fotografií Pro koho je kurz určenPro mírně pokročilé i pokročilé fotografyKurz je zaměřen na zájemce, kteří z hlediska své práce potřebují mít snímky nemovitostí co nejvěrnější a zároveň z hlediska fotografického technicky i kompozičně správněPro realitní makléře, brokery, zaměstnance stavební společnosti, dekoratéry, aranžéry, ...Co potřebujete s sebou na kurzDigitální zrcadlovku nebo pokročilý kompakt s režimy A, S, P, M. V ceně kurzu obdržíte papírový blok a psací potřeby
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Kurz fotografování nemovitostí


Únor 2019 # Cíl kurzu Vysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídla   Cílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení.    Průběh kurzu Budeme se Vám věnovat 7 výukových hodin ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!   Cílem našich lektorů je jednoduše a srozumitelně vysvětlit potřebné fotografické pojmy a naučit vás ovládat fotoaparát tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí.   Po ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Cíl kurzu Seznámit se se základními možnostmi fotografování nemovitostí a to jak jejich celků (domů), tak v omezených prostorách jednotlivých bytů či místností. Průběh kurzu Úvodní teoretická přednáška věnovaná ideálnímu vybavení pro fotografování nemovitostí a základům kompozice včetně informací o základních parametrech ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2019 # Cíl kurzu Vysvětlit nastavení fotoaparátu v různých situacích, se kterými se běžně setkáváte – architektura, pohyb, makrofotografie, reportáž, děti, zvířata, krajina.   Cílem kurzu je naučit vás dostat do svých fotografií emoce a příběh a postupně samostatně vnímat daný prostor a hledat osobité záběry k určitému tématu.   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Cíl kurzu Cílem workshopu je naučit se kreativně zachytit snímky dětí různého věku. Naučit se komunikovat s dětmi a správně je k fotografování motivovat.   Poradíme Vám, jak udělat focení zábavné i pro samotné děti.   Vše si procvičíte v praxi.    Průběh kurzu V první části kurzu na ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Kurz fotografování nemovitostí

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Kurz | fotografování | nemovitostíhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_56680_kurz-fotografovani-nemovitosti.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde