Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
rekvalifikacni kurz chuva pecujici o deti do zahajeni povinne skolni dochazky - pro zajemc e o profesionalni praci s detmi

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Rekvalifikační kurz Chůva pečující o děti do zahájení povinné školní docházky # pro zájemce o profesionální práci s dětmi # Institut vzdělávání pracujících v domácnosti spol. s r.o.

Rekvalifikační kurz pro chůvy je určen pro všechny, kteří chtějí pracovat jako chůva v rodině nebo v dětské skupině. Kurz vede ke složení zkoušky z profesní kvalifikace Chůva pečující o děti do zahájení povinné školní docházky. Tato profesní kvalifikace je uznávaná odbornost pro práci s dětmi v dětských skupinách nebo pro získání živnostenského oprávnění Chůva [vázaná živnost] V kurzu přednáší specialisté z oboru: dětská psychologie, první pomoc, péče o běžně nemocné dítě, pedagogika pro děti, výživa dětí, právo pro chůvy, základy účetnictví a legislativa v oboru. Součástí kurzu je i praxe v mateřské škole nebo v dětské skupině.
* Dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazů * Poskytování první pomoci dítěti * Řešení nepříznivých výchovných situací z pedagogicko-psychologického hlediska * Péče o běžně nemocné dítě v domácím ošetřování * Uplatňování metod a forem pedagogické práce s ohledem na věk dítěte * Dodržování etických principů při práci chůvy a vedení dítěte k morálním hodnotám * Orientace v pracovně právních vztazích * Uplatňování zásad správného životního stylu * Provozně hygienická pravidla při práci s dětmi v zařízení nebo v domácnosti dítěte * Uplatňování znalostí o vývojových etapách a socializaci dítěte

Popis rekvalifikačního kurzu     1. Dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazů zásady prevence úrazů v domácnosti i při pobytu venku 2. Poskytování první pomoci dítěte - dětem aktivní nácvik první pomoci při úraze, zranění hlavy, dušení, krvácení, popáleninách atd.druhy úrazů, řešení tísňových situací, kdy volat lékaře 3. Péče o běžně nemocné dítě v domácím ošetřování jak se připravit na návštěvu dětského lékaře, preventivní prohlídkybolesti břicha, zvracení, průjem, alergie, prevence, domácí léčba 4. Vedení dítěte k hygienickým návykům čištění chrupu, nácvik na toaletu,mytí rukou, smrkánístolování 5. Uplatňování zásad správného životního stylu podle věku dítěte desatero správného životního stylu a výživy dětíjídelníček podle věkunevhodné potravinypitný režim 6. Uplatňování metod a forem pedagogické práce s ohledem na věku dítěte ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • pro všechny, kteří chtějí profesionálně pracovat s dětmi.
  • V kurzu přednáší specialisté z oboru: dětská psychologie, první pomoc, péče o běžně nemocné dítě, pedagogika pro děti, výživa dětí, právo pro chůvy, základy účetnictví a legislativa v oboru.
  • do kurzu nejsou přijímáni zájemci s logopedickou vadou Rozsah kurzu: 160 hodin [100h teorie a 60h praxe] + zkouška [není v ceně kurzu, 5 500 Kč] * Cena: 9 980 Kč [bez zkoušky z profesní kvalifikace]. V ceně je zahrnuta učebnice, odborné konzultace, pitný režim [voda, káva, čaj].
  • Objednavatel uhradí částku školného do prvního dne zahájení kurzu.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Rekvalifikační kurz Chůva


Červen 2019 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-33094 - 2013-1 - 697 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432. * Délka kurzu: 170 vyučovacích hodin * Náplní kurzu Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC je souhrn ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2019 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy- MSMT 1876 - 2016-1 - 56 a MSMT-35906 - 2018-1 - 646. Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikaci Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - číslo autorizace ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2019 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT - 1876 - 2016-1 - 56 a MSMT-35906 - 2018-1 - 464. Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikacei Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Říjen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-29484 - 2018-1 - 392. Délka kurzu: 120 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v oblastech ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-29484 - 2018-1 - 392. Délka kurzu: 138 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2019 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-857 - 2014-1 - 13 a MSMT-2034 - 2019-1 - 7. Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - pracovnice a pro profesní ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Červen 2019 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-41952 - 2013-1 - 885 a MSMT-2034 - 2019-1 - 7. Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - pracovnice a ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Červen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065 - 2013-1 - 347 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432. Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Červen 2019 # Osvědčení využijete jako uchazečka o práci v mateřských centrech, mateřských školách, jako chůva, která nabízí individuální hlídání dětí na ŽL nebo v případě, že zvažujete založit vlastní školku. Více informací naleznete níže na ...   Kurz od firmy: AM Solvo


Rekvalifikační kurz Chůva pečující o děti do zahájení povinné školní docházky # pro zájemce o profesionální práci s dětmi

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 34 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Rekvalifikační | kurz | Chůva | pečujícíhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_55769_rekvalifikacni-kurz-chuva-pecujici-o-deti-do-zahajeni-povinne-skolni-dochazky---pro-zajemce-o-profesionalni-praci-s-detmi.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde