Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
rekvalifikacni kurz chuva pecujici o deti do zahajeni povinne skolni dochazky - pro zajemc e o profesionalni praci s detmi

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Rekvalifikační kurz Chůva pečující o děti do zahájení povinné školní docházky # pro zájemce o profesionální práci s dětmi # Institut vzdělávání pracujících v domácnosti spol. s r.o.

Rekvalifikační kurz pro chůvy je určen pro všechny, kteří chtějí pracovat jako chůva v rodině nebo v dětské skupině. Kurz vede ke složení zkoušky z profesní kvalifikace Chůva pečující o děti do zahájení povinné školní docházky. Tato profesní kvalifikace je uznávaná odbornost pro práci s dětmi v dětských skupinách nebo pro získání živnostenského oprávnění Chůva [vázaná živnost] V kurzu přednáší specialisté z oboru: dětská psychologie, první pomoc, péče o běžně nemocné dítě, pedagogika pro děti, výživa dětí, právo pro chůvy, základy účetnictví a legislativa v oboru. Součástí kurzu je i praxe v mateřské škole nebo v dětské skupině.
* Dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazů * Poskytování první pomoci dítěti * Řešení nepříznivých výchovných situací z pedagogicko-psychologického hlediska * Péče o běžně nemocné dítě v domácím ošetřování * Uplatňování metod a forem pedagogické práce s ohledem na věk dítěte * Dodržování etických principů při práci chůvy a vedení dítěte k morálním hodnotám * Orientace v pracovně právních vztazích * Uplatňování zásad správného životního stylu * Provozně hygienická pravidla při práci s dětmi v zařízení nebo v domácnosti dítěte * Uplatňování znalostí o vývojových etapách a socializaci dítěte

Popis rekvalifikačního kurzu     1. Dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazů zásady prevence úrazů v domácnosti i při pobytu venku 2. Poskytování první pomoci dítěte - dětem aktivní nácvik první pomoci při úraze, zranění hlavy, dušení, krvácení, popáleninách atd.druhy úrazů, řešení tísňových situací, kdy volat lékaře 3. Péče o běžně nemocné dítě v domácím ošetřování jak se připravit na návštěvu dětského lékaře, preventivní prohlídkybolesti břicha, zvracení, průjem, alergie, prevence, domácí léčba 4. Vedení dítěte k hygienickým návykům čištění chrupu, nácvik na toaletu,mytí rukou, smrkánístolování 5. Uplatňování zásad správného životního stylu podle věku dítěte desatero správného životního stylu a výživy dětíjídelníček podle věkunevhodné potravinypitný režim 6. Uplatňování metod a forem pedagogické práce s ohledem na věku dítěte ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • pro všechny, kteří chtějí profesionálně pracovat s dětmi.
  • V kurzu přednáší specialisté z oboru: dětská psychologie, první pomoc, péče o běžně nemocné dítě, pedagogika pro děti, výživa dětí, právo pro chůvy, základy účetnictví a legislativa v oboru.
  • do kurzu nejsou přijímáni zájemci s logopedickou vadou Rozsah kurzu: 160 hodin [100h teorie a 60h praxe] + zkouška [není v ceně kurzu, 5 500 Kč] * Cena: 9 600 Kč [bez zkoušky z profesní kvalifikace]. V ceně je zahrnuta učebnice, odborné konzultace, pitný režim [voda, káva, čaj].
  • Objednavatel uhradí částku školného do prvního dne zahájení kurzu.

SEARCHŠkolení: Rekvalifikační kurz Chůva


Únor 2019 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy- MSMT 1876 - 2016-1 - 56. Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikaci Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - číslo autorizace 129 - 2015. Komu určen: ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Březen 2019 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-33094 - 2013-1 - 697 * Délka kurzu: 170 vyučovacích hodin * Náplní kurzu Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC je souhrn informací a praktických rad ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Únor 2019 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT - 1876 - 2016-1 - 56. Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikacei Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - číslo autorizace 129 - 2015. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Březen 2019 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-33094 - 2013-1 - 697 Pro koho je kurz určen: Pro všechny, kteří chtějí: naučit se účetnictví (od založení účetní jednotky až po účetní uzávěrku), naučit se základy daňového systému, ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Březen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-32364 - 2015-1 - 755. Délka kurzu: 120 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v oblastech ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Březen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-32364 - 2015-1 - 755. Délka kurzu: 138 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Březen 2019 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-857 - 2014-1 - 13 Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - pracovnice a pro profesní kvalifikaci Asistentka - ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Březen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065 - 2013-1 - 347 Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového účetnictví pro získání ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Březen 2019 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-41952 - 2013-1 - 885 Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - pracovnice a pro profesní kvalifikaci ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Únor 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT. Zaměření kurzu Cílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy CorelDRAW, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT. Zaměření Cílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe - ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Březen 2019 # Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování rekvalifikačního kurzu obdrží posluchači osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností, dále pak celosvětově platné certifikace Autodesk dle úrovně absolvování kurzu. Zaměření kurzu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Rekvalifikační kurz Chůva pečující o děti do zahájení povinné školní docházky # pro zájemce o profesionální práci s dětmi

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 43 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Rekvalifikační | kurz | Chůva | pečující
[?]
http://studium-kurzy.cz/skoleni_55769_rekvalifikacni-kurz-chuva-pecujici-o-deti-do-zahajeni-povinne-skolni-dochazky---pro-zajemce-o-profesionalni-praci-s-detmi.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde