Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kurz fotografovani jidla

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Kurz fotografování jídla # NICOM, a.s.

Cíl kurzu Vysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídla Cílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení.  Průběh kurzu Budeme se Vám věnovat 7 výukových hodin zpravidla o víkendu
Cíl kurzuVysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídlaCílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení. Průběh kurzuBudeme se Vám věnovat 7 výukových hodin zpravidla o víkendu od 10:00 do 16:00.Na kurzu dostanete blok a psací potřeby.Můžete se těšit naúvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografiívysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparátyfotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího blesku, využití odrazných desekfoodstyling: rady a triky - tedy jak udělat z jídla modelku – praktické cvičení ve skupináchhodnocení fotografiíPro koho je kurz určenPro ty, kdož chtějí jít se svými fotografiemi jídla na veřejnostPro foodbloggerkyPro všechny, kteří si chtějí procvičit fotografické znalosti a dovednosti na konkrétních příkladech za asistence zkušeného lektoraCo potřebujete s sebou na kurzJakýkoliv Váš fotoaparát. Ideálně pokročilý kompakt, ultrazoom či zrcadlovku s pokročilými režimy A, S, P, M. Stativ, pokud ho vlastníte (není podmínkou) V ceně kurzu obdržíte papírový blok a psací potřeby STORNO PODMÍNKYúvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografiívysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparátyfotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího blesku, využití odrazných desekfoodstyling: rady a triky - tedy jak udělat z jídla modelku – praktické cvičení ve skupináchhodnocení fotografií

Obsah kurzu - školení     Cíl kurzuVysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídlaCílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení. Průběh kurzuBudeme se Vám věnovat 7 výukových hodin zpravidla o víkendu od 10:00 do 16:00.Na kurzu dostanete blok a psací potřeby.Můžete se těšit naúvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografiívysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparátyfotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího blesku, využití odrazných desekfoodstyling: rady a triky - tedy jak udělat z jídla modelku – praktické cvičení ve skupináchhodnocení fotografiíPro koho je kurz určenPro ty, kdož chtějí jít se svými fotografiemi jídla na veřejnostPro foodbloggerkyPro všechny, kteří si chtějí procvičit fotografické znalosti a dovednosti na konkrétních příkladech za asistence zkušeného lektoraCo potřebujete s sebou na kurzJakýkoliv Váš fotoaparát. Ideálně pokročilý kompakt, ultrazoom či zrcadlovku s pokročilými režimy A, S, P, M. Stativ, pokud ho vlastníte (není podmínkou) V ceně kurzu obdržíte papírový blok a psací potřeby STORNO PODMÍNKYúvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografiívysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparátyfotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Kurz fotografování jídla


Únor 2020 # Cíl kurzu Seznámit se se základními možnostmi fotografování nemovitostí a to jak jejich celků (domů), tak v omezených prostorách jednotlivých bytů či místností. Průběh kurzu Úvodní teoretická přednáška věnovaná ideálnímu vybavení pro fotografování nemovitostí a základům kompozice včetně informací o základních parametrech nastavení ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2020 # Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku! Cílem našich lektorů je jednoduše a srozumitelně vysvětlit potřebné fotografické pojmy a naučit vás ovládat fotoaparát tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí. Po našem kurzu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2020 # Cíl kurzu Cílem workshopu je naučit se kreativně zachytit snímky dětí různého věku. Naučit se komunikovat s dětmi a správně je k fotografování motivovat. Poradíme Vám, jak udělat focení zábavné i pro samotné děti. Vše si procvičíte v praxi.  Průběh kurzu V první části kurzu na promítnutých příkladech z praxe ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2020 # Cíl kurzu Vysvětlit nastavení fotoaparátu v různých situacích, se kterými se běžně setkáváte – architektura, pohyb, makrofotografie, reportáž, děti, zvířata, krajina. Cílem kurzu je naučit vás dostat do svých fotografií emoce a příběh a postupně samostatně vnímat daný prostor a hledat osobité záběry k určitému tématu. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2020 # Cíl kurzu Ukázat si v reálných podmínkách jaké jsou možnosti fotografování psů. Vyzkoušet si různé přístupy. Pochopit technickou stránku, stejně jako obsahovou.    Průběh kurzu Kurz bude probíhat formou pohodové procházky v Divoké Šárce. Váš pejsek by měl umět základní povely (sedni - lehni - zůstaň) a musí být ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2020 # Cíl kurzu Probudit ve vás cit pro estetiku, kompozici a představivost a dokázat tak vytvořit zajímavý obsah fotografie. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro kohokoliv, kdo vlastní chytrý mobilní telefon s fotoaparátem, pro začátečníky i mírně pokročilé, pro začínající instagramery a blogery.   STORNO ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2020 # Cíl kurzu Vysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídla Cílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení.  Průběh kurzu Budeme se Vám věnovat 7 výukových hodin zpravidla o ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Kurz fotografování jídla

Strana: | >> 1 << | Celkem: 7 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Kurz | fotografování | jídlahttps://studium-kurzy.cz/skoleni_55377_kurz-fotografovani-jidla.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde