Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kurz fotografovani jidla

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Kurz fotografování jídla # NICOM, a.s.

Cíl kurzu Vysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídla   Cílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení.    Průběh kurzu Budeme se Vám věnovat 7 výukových hodin zpravidla o víkendu od 10:00 do 16:00.   Na kurzu dostanete blok a psací potřeby.   Můžete se těšit na úvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografií   vysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparáty   fotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího blesku, využití odrazných desek   foodstyling: rady a triky - tedy jak udělat z jídla modelku – praktické cvičení ve skupinách   hodnocení fotografií   Pro koho je kurz určen Pro ty, kdož chtějí jít se svými fotografiemi jídla na veřejnost   Pro foodbloggerky   Pro všechny, kteří si chtějí procvičit fotografické znalosti a dovednosti na konkrétních příkladech za asistence zkušeného lektora   Co potřebujete s sebou na kurz Jakýkoliv Váš fotoaparát. Ideálně pokročilý kompakt, ultrazoom či zrcadlovku s pokročilými režimy A, S, P, M.    Stativ, pokud ho vlastníte (není podmínkou)    V ceně kurzu obdržíte papírový blok a psací potřeby   úvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografií   vysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparáty   fotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího blesku, využití odrazných desek   foodstyling: rady a triky - tedy jak udělat z jídla modelku – praktické cvičení ve skupinách   hodnocení fotografií  


Obsah kurzu - školení     Cíl kurzuVysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídlaCílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení. Průběh kurzuBudeme se Vám věnovat 7 výukových hodin zpravidla o víkendu od 10:00 do 16:00.Na kurzu dostanete blok a psací potřeby.Můžete se těšit naúvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografiívysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparátyfotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího blesku, využití odrazných desekfoodstyling: rady a triky - tedy jak udělat z jídla modelku – praktické cvičení ve skupináchhodnocení fotografiíPro koho je kurz určenPro ty, kdož chtějí jít se svými fotografiemi jídla na veřejnostPro foodbloggerkyPro všechny, kteří si chtějí procvičit fotografické znalosti a dovednosti na konkrétních příkladech za asistence zkušeného lektoraCo potřebujete s sebou na kurzJakýkoliv Váš fotoaparát. Ideálně pokročilý kompakt, ultrazoom či zrcadlovku s pokročilými režimy A, S, P, M. Stativ, pokud ho vlastníte (není podmínkou) V ceně kurzu obdržíte papírový blok a psací potřebyúvod do fotografování jídla se zaměřením na publikování fotografiívysvětlení možností, kterých můžete dosáhnout se svými fotoaparátyfotografování jídel s důrazem na jejich estetiku, svícení pomocí externího blesku, využití ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Kurz fotografování jídla


Únor 2019 # Cíl kurzu Vysvětlit ideální nastavení fotoaparátu pro fotografování jídla   Cílem kurzu je ukázat co nejefektivnější způsob práce s foodstylingem seznámit Vás s jednoduchými triky díky nimž uděláte dokonalé fotografie svého kulinářského snažení.    Průběh kurzu Budeme se Vám věnovat 7 výukových hodin ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!   Cílem našich lektorů je jednoduše a srozumitelně vysvětlit potřebné fotografické pojmy a naučit vás ovládat fotoaparát tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí.   Po ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Cíl kurzu Seznámit se se základními možnostmi fotografování nemovitostí a to jak jejich celků (domů), tak v omezených prostorách jednotlivých bytů či místností. Průběh kurzu Úvodní teoretická přednáška věnovaná ideálnímu vybavení pro fotografování nemovitostí a základům kompozice včetně informací o základních parametrech ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2019 # Cíl kurzu Vysvětlit nastavení fotoaparátu v různých situacích, se kterými se běžně setkáváte – architektura, pohyb, makrofotografie, reportáž, děti, zvířata, krajina.   Cílem kurzu je naučit vás dostat do svých fotografií emoce a příběh a postupně samostatně vnímat daný prostor a hledat osobité záběry k určitému tématu.   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Cíl kurzu Cílem workshopu je naučit se kreativně zachytit snímky dětí různého věku. Naučit se komunikovat s dětmi a správně je k fotografování motivovat.   Poradíme Vám, jak udělat focení zábavné i pro samotné děti.   Vše si procvičíte v praxi.    Průběh kurzu V první části kurzu na ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Kurz fotografování jídla

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Kurz | fotografování | jídlahttp://studium-kurzy.cz/skoleni_55377_kurz-fotografovani-jidla.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde