Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
autocad 2019 cz - 3d modelovani

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: AutoCAD 2019 CZ - 3D modelování # Computer Agency o.p.s.

Kurz je určen pro účastníky ovládající dobře 2D kreslení, kteří zároveň nemají vůbec žádne či malé zkušenosti s 3D modelováním. Znalci 3D modelování ze starších verzí se však dozví řadu novinek a vylepšení. Cílem kurzu 3D modelování v AutoCADu je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří AutoCAD dosud využívají alespoň na základní úrovni. Pro 3D modelování není nutné znát pokročilé funkce AutoCADu. Naučíte se ovládat souřadný systém, prostorové pohledy a vizuální styly. Bude umět vytvářet a upravovat objemová tělesa, povrchy a sítě. Fotorealistické prezentační výstupy exteriéru i interiéru získáte vhodným nastavením kombinace světel, materiálů a nastavením renderu. Závěrem se naučíte vytvořit video průchodu nebo průletu vymodelovaným objektem. A mnohé další vychytávky. .
Shrnutí důležitých pojmů z 2D, externí reference, bloky s atributy, dynamické bloky * principy práce s externímí referencemi * tvorba sestav pomocí externích referencí * bloky s atributy, vytváření * exporty atributových hodnot z AutoCADu do externí databáze a do výkresu * tvorba dynamických bloků Souřadný systém * principy fungování * změna počátku * natočení souřadného systému 3 bodů * natočení souřadného systému pomocí směru osy Z * natočení souřadného systému pomocí rotace * kolem osy X, Y, Z * uložení vlastního souřadného systému * přepínání mezi vlastními souřadnými systémy * další funkce souřadných systémů Pohledy * principy fungování * použití přednastavených pohledů [6 ortogonálních, 4 izometrické] * uložení vlastního pohledu * přepínání mezi vlastními pohledy * volné pohledy, 3D Orbit Plošný modelář * principy fungování * základní plochy - kvádr, jehlan, kužel, klín, koule, kopule, mísa, anuloid * 3D síť * rotační plochy, trajekční plochy, přímkové plochy, hraniční plochy Objemový modelář * principy fungování * základní objekty - kvádr, válec, kužel, klín, koule, anuloid... * vytvoření vlastních těles pomocí vysunutí nebo rotace křivky * průřez objemovými tělesy * editace těles - vysunutí, rotace, zkosení, zaoblení... * odříznutí tělesa * vytvoření skořepiny * 3DMIRROR, 3DARRAY, 3DROTATE * rychlé modifikace myší Booleovské operace * sjednocení * rozdíl * průnik * kolize Vizualizace * zobrazení objektu - drátěný model, drátěný model se skrytými hranami, stínovaný a rendrovaný model * materiál objektů při rendrování, přiřazení materiálu k objektu * světla - nastavení a vytvoření * pozadí * RENDER - použití, nastavení * procházení modelem, vytvoření animace Výkresový a modelový prostor * rozdíly, výhody * přepínání * vytvoření pevných [vázaných] výřezů * vytvoření volných [plovoucích] výřezů * řízení viditelnosti objektů ve volných výřezech * editace výkresů ve volných výřezech * tvorba 2D výkresové dokumentace z 3D modelu Pracovní prostředí pro 3D modelování Ovládací a manipulační 3D prvky Uživatelský souřadný systém v prostoru Modelování objemových těles Generování výkresové dokumentace [řezy, pohledy, detaily] Modelování povrchů Modelování sítí Vizuální styly zobrazení Materiály Světla Rendering Procházení a průlet objektem [vhodné např. pro stavaře] Tvorba videosekvence [např. AVI nebo MPG] Diskuze


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurz je určen pro účastníky ovládající dobře 2D kreslení, kteří zároveň nemají vůbec žádne či malé zkušenosti s 3D modelováním. Znalci 3D modelování ze starších verzí se však dozví řadu novinek a vylepšen. Školení a kurz AutoCAD - 3D modelování ZDE najdete hodnocení lektora od účastníků kurzů. Cílem kurzu 3D modelování v AutoCADu je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří AutoCAD dosud využívají alespoň na základní úrovni. Pro 3D modelování není nutné znát pokročilé funkce AutoCADu. Naučíte se ovládat souřadný systém, prostorové pohledy a vizuální styly. Bude umět vytvářet a upravovat objemová tělesa, povrchy a sítě. Fotorealistické prezentační výstupy exteriéru i interiéru získáte vhodným nastavením kombinace světel, materiálů a nastavením renderu. Závěrem se naučíte vytvořit video průchodu nebo průletu vymodelovaným objektem. A mnohé další vychytávky.
  • Ing. Jiří Špaček
  • Účastník obdrží: * mezinárodní certifikát firmy Autodesk - 3D modelování a vizualizace v AutoCADu pro verze2017 7 V ceně káva, oběd.
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: AutoCAD 2019


Říjen 2019 # Kurz je určen pro účastníky ovládající dobře 2D kreslení, kteří zároveň nemají vůbec žádne či malé zkušenosti s 3D modelováním. Znalci 3D modelování ze starších verzí se však dozví řadu novinek a vylepšení. Cílem kurzu 3D modelování v AutoCADu je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří AutoCAD dosud využívají alespoň na základní úrovni. Pro ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.


AutoCAD 2019 CZ - 3D modelování

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | AutoCAD | 2019http://studium-kurzy.cz/skoleni_4705_autocad-2019-cz---3d-modelovani.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde