Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
inventor professional - zakladni kurz - inv entor lt brno - pro ucitel soukroma osoba firma

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Inventor Professional - základní kurz - Inventor LT Brno # pro UČITEL, soukromá osoba, firma # Computer Agency o.p.s.

Autodesk® Inventor® poskytuje komplexní a flexibilní sadu softwarových nástrojů pro řešení 3D strojírenských návrhů, simulaci výrobků, tvorbu nástrojů a komunikaci návrhů, které vám pomohou ekonomicky výhodně využívat digitální prototypy k rychlejšímu navrhování a výrobě lepších produktů. Překročte hranice parametrického navrhování Je načase dát sbohem kvalifikovaným odhadům a překombinované konstrukci. Představujeme vám generátor tvarů [Shape Generator] – nový přístup k tvorbě optimálních konstrukčních návrhů na základě zadaných reálných podmínek. Je součástí vašeho předplatného k sadě aplikací Product Design Suite. Nejnovější verze aplikace Inventor nabízí vylepšení základních navrhovacích nástrojů navržená uživateli a nové funkce pro konstruktéry spravující složité projekty. Obsahuje Parametrické, přímé a volné modelování Nástroje pro automatizaci návrhu Nativní výkresy DWGTM Integrovaná simulace Elektromechanický návrh Návrh trubek a potrubí
Obsah Problematika 3D parametrického modelování Grafické rozhraní programu Autodesk Inventor Systémová nastavení Vytvoření základní šablony Založení projektu Tvorba náčrtu Kreslící nástroje 2D vazby Konstrukční čára, osa Kótování[entity, oblouky] fx parametry Objemové modelování * vysunutí, rotace, procvičení editace * tvorba pracovních rovin, osy * skořepina, práce s prohlížečem * žebro, šablonování, tažení 2D a 3D Kosmetické prvky * zaoblení, zkosení, sražení Úloha na procvičení Tvorba sestav a svarků * 3D vazby, tvorba koutového svaru, detekce kolizí * řízení vazby, animace * polohové reprezantace Tvorba prezentací * trajektorie pohybu * nastavení kamery * export do avi Úloha na procvičení modelování Výkresový prostor * základní pohled, odvozený pohled * záložka možnosti * řez, částečný řez * pomocný pohled * přerušený pohled * možnosti místní nabídky * vypnutí řezu, šrafy * nastavení normy a stylů


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurz je určen pro: konstruktéry, projektanty ve 3D.
  • Ing. Jan Jároň
  • Účastník obdrží: * mezinárodní certifikát firmy Autodesk * učebnici - Autodesk Inventor V ceně je učebnice, káva, oběd.
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Inventor Professional


Říjen 2019 # Autodesk® Inventor® poskytuje komplexní a flexibilní sadu softwarových nástrojů pro řešení 3D strojírenských návrhů, simulaci výrobků, tvorbu nástrojů a komunikaci návrhů, které vám pomohou ekonomicky výhodně využívat digitální prototypy k rychlejšímu ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Aplikace Autodesk® Inventor® vám umožňuje bezpečně integrovat data AutoCADu a 3D návrhů do jediného digitálního modelu, ze kterého vytvoříte digitální prototyp výsledného výrobku. Model Inventoru je přesným 3D digitálním prototypem. Díky tomu můžete své návrhy optimalizovat a ověřovat v digitální podobě, než začnete s výrobou fyzického ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Středně pokročilý kurz by měl rozšířit znalosti účastníků o další, nebo sofistikovanější postupy modelování. Podmínkou je absolvování kurzu Inventor Professional - základní . Školitel: Ing. Radek Zahradník Délka: 3 dny Dostupnost: Volná místa k dispozici Vaše cena bez DPH: 5 900 ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.


Červenec 2019 # Aplikace Autodesk® Inventor® vám umožňuje bezpečně integrovat data AutoCADu a 3D návrhů do jediného digitálního modelu, ze kterého vytvoříte digitální prototyp výsledného výrobku. Model Inventoru je přesným 3D digitálním prototypem. Díky tomu můžete své návrhy optimalizovat a ověřovat v digitální podobě, než začnete s výrobou fyzického ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Modelový příklad – Návrh jednostupňové ozubené ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Kurz Inventor Professional - velké sestavy a funkční navrhování je určen pro uživatele, kteří mají zájem o navrhování velkých sestav [do a přes 1000 dílců]. Uživatel se seznámí s hardwarovými konfiguracemi vhodnými pro tento typ funkčního navrhování. ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Středně pokročilý kurz by měl rozšířit znalosti účastníků o další, nebo sofistikovanější postupy modelování. Překročte hranice parametrického navrhování Je načase dát sbohem kvalifikovaným odhadům a překombinované konstrukci. Představujeme vám generátor tvarů [Shape Generator] – nový přístup k tvorbě ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Rozdílový kurz je určen pro uživatele verzí 2009, 2008, 11 a ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Rozdílový kurz je určen pro uživatele verzí 2013,2012, 2010, 2009, ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Inventor Professional - vizualizace a animace Statická vizualizace nebo animace poskytují další, rozšířený náhled na finální výrobek a umožňují tak posoudit nejenom jeho funkčnost, ale i vzhled, který také významnou měrou k prodejnosti výrobku přispívá. Vašim zákazníkům tak můžete prezentovat ucelený koncept návrhu od 2D náčrtů ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červenec 2019 # Rozdílový kurz je určen pro uživatele verzí 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012. Po absolvování kurzu od nás obdržíte mezinárodně uznávaný certifikát firmy Autodesk. Naše společnost spolupracuje jen s profesionálními lektory, kteří zaručují vysokou kvalitu ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.


Inventor Professional - základní kurz - Inventor LT Brno # pro UČITEL, soukromá osoba, firma

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 11 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Inventor | Professional | základníhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_4701_inventor-professional---zakladni-kurz-----inventor-lt-brno----pro-ucitel--soukroma-osoba--firma.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde