Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
pracovnik grafickeho studia (adobe produkty) – rekvalifikacni kurz

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz # NICOM, a.s.

Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT. Zaměření Cílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe - konkrétně Adobe Photoshop, Adobe InDesign a Adobe Illustrator.
Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMTPo úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT.ZaměřeníCílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe - konkrétně Adobe Photoshop, Adobe InDesign a Adobe Illustrator.Budete umět navrhovat a vytvářet propagační materiály v profesionální kvalitě, naučíte se zpracovávat umělecký text.Získáte dovednost práce s přípravou fotografií pro grafické podklady, získáte povědomost o tvorbě poutavé reklamy a podílu grafika na její úspěšnosti.Na závěr kurzu, po úspěšném zvládnutí zkoušky, obdržíte osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Číslo pověření MSMT-15518 - 2019-1 - 207Studijní materiályV ceně kurzuVýukové materiály NICOMJste registrováni na úřadu práce?Podívejte se, jak postupovat pro úplné financování kurzu úřadem práce.. - pomoc-rekvalifikace Úvod a poučení o BOZPAdobe Photoshop - pracovní prostředí grafického programu, vytváření a úprava grafických objektů, globální úpravy a práce se selekcemi, seznámení s velkou řadou filtrů a efektů, práce s barevnými paletami a možnostmi masky, export a import grafiky, provázanost s jinými programy, příprava tisku, praktická cvičeníAdobe InDesign - základní funkce programu, vytváření dokumentu, práce s textem a sazba, grafika a efekty, export dokumentů, tabulky, předtisková příprava, výstup z programu ve formátu PDF, praktické cvičení..Adobe Illustrator - popis prostředí, práce s paletami, základní objekty, manipulace s objekty, výplně objektů, práce se skupinou objektů, filtry a efekty, text a jeho formátování, vzorník, barevná harmonie, nástroj pero, úprava křivek, nastavení tisku a export, praktická cvičení

Obsah kurzu - školení     Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMTPo úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT.ZaměřeníCílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe - konkrétně Adobe Photoshop, Adobe InDesign a Adobe Illustrator.Budete umět navrhovat a vytvářet propagační materiály v profesionální kvalitě, naučíte se zpracovávat umělecký text.Získáte dovednost práce s přípravou fotografií pro grafické podklady, získáte povědomost o tvorbě poutavé reklamy a podílu grafika na její úspěšnosti.Na závěr kurzu, po úspěšném zvládnutí zkoušky, obdržíte osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Číslo pověření MSMT-15518 - 2019-1 - 207Studijní materiályV ceně kurzuVýukové materiály NICOMJste registrováni na úřadu práce?Podívejte se, jak postupovat pro úplné financování kurzu úřadem práce.. - pomoc-rekvalifikace Úvod a poučení o BOZPAdobe Photoshop - pracovní prostředí grafického programu, vytváření a úprava grafických objektů, globální úpravy a práce se selekcemi, seznámení s velkou řadou filtrů a efektů, práce s barevnými paletami a možnostmi masky, export a import grafiky, provázanost s jinými programy, příprava tisku, praktická cvičeníAdobe InDesign - základní funkce programu, vytváření dokumentu, práce s textem a sazba, grafika a efekty, export dokumentů, tabulky, předtisková příprava, výstup z programu ve ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Pracovník grafického studia


Březen 2020 # Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT. Zaměření Cílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe - konkrétně Adobe ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2020 # Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT. Zaměření kurzu Cílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými programy CorelDRAW, Adobe Photoshop a Adobe ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2020 # Cílem kurzu je naučit Vás využívat Adobe programy pro tvorbu a úpravu grafických prací [inzerce, letáky, vizitky, ...] K jednotlivým tématům obdržíte skripta, kam si můžete zapisovat vlastní poznámky. Kurz je zakončen zkouškou, jejíž součástí je zpracování seminární práce na dané téma [například vytvoření skládačky od návrhu po ...   Kurz od firmy: LŠF Liberec, s. r. o.


Březen 2020 # Certifikovaný rekvalifikační kurzPo absolvování kurzu se absolventi naučí základy ovládání grafických programů  ADOBE - COREL. Budou znát pravidla tvorby a využití reklamní grafiky, samostatně pracovat a využívat všech možností grafických aplikací Adobe - Corel týkající se jejich možného využití v komerční sféře DTP studií. Budou umět tvořit ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Pracovník | grafického | studia | (Adobe | produkty)https://studium-kurzy.cz/skoleni_41491_pracovnik-grafickeho-studia-(adobe-produkty)-–-rekvalifikacni-kurz.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde