Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
windows 7 - zaklady prace s pc

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Windows 7 - základy práce s PC # ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills

Kurz je určen uživatelům, kteří se potřebují seznámit se základy ovládání počítače a s grafickým operačním systémem Microsoft Widnows 7. * Kurz je určen uživatelům, kteří se potřebují seznámit se základy ovládání počítače a s grafickým operačním systémem Microsoft Widnows 7. Základní seznámení s pc   Základní seznámení s pc   Základní seznámení s OS   Myš a klávesnice   Okna   Plocha   Start   Hlavní panel   Programy   WordPad   Kalkulačka   Datum a čas   Klávesnice   Tisk   Nepředpokládají se žádné předchozí zkušenosti s obsluhou PC, popřípadě zkušenosti s předchozími verzemi MS Windows
Předpokládané znalosti:

Obsah kurzu - školení     Kurz je určen uživatelům, kteří se potřebují seznámit se základy ovládání počítače a s grafickým operačním systémem Microsoft Widnows 7. Základní seznámení s pcZákladní seznámení s pcZákladní seznámení s OSMyš a klávesniceOknaPlochaStartHlavní panelProgramyWordPadKalkulačkaDatum a časKlávesniceTiskNepředpokládají se žádné předchozí zkušenosti s obsluhou PC, popřípadě zkušenosti s předchozími verzemi MS Windows

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Kurz je určen uživatelům, kteří se potřebují seznámit se základy ovládání počítače a s grafickým operačním systémem Microsoft Widnows 7.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Organizační informace pro účastníky školení Školení standardně probíhají v učebnách Školicího centra ICT Pro v Brně, na ulici Sochorova 38, Brno-Žabovřesky, případně u zákaznických školení po vzájemné domluvě pořádáme běžně kurzy i ve školicích prostorách zákazníka a pro naše mimobrněnské zákazníky pořádáme skupinové kurzy i v učebnách našich partnerských výukových středisek [např. v Praze]. Zákazník je zařazen do kurzu na základě vyplněné přihlášky zaslané prostřednictvím on-line přihlášky nebo emailem, či klasickou pozemní poštou. Po přihlášení zasíláme všem potvrzení o přijetí do kurzu , zpravidla 1-2 týdny před zahájením kurzu . Při plném obsazení kurzu , případně při nedostatku zájemců o daný termín vám bude nabídnut nejbližší možný náhradní termín. U vícedenních školení vám v případě potřeby a zájmu zajistíme rezervaci ubytování pokud možno v jednom z přilehlých ubytovacích zařízení. Uveďte prosím tyto požadavky včetně vašich dalších preferencí [termín, místo a počet dní ubytování, cenový limit, způsob platby apod.] ve vaší přihlášce na školení. Na školeních má každý účastník k dispozici počítač s potřebným softwarem a připojením na vysokorychlostní Internet. Výuka v oblasti ICT má zpravidla charakter „hands on“, což znamená, že teoretický výklad je doprovázen přímo praktickými ukázkami a aktivní prací posluchačů na PC. Ceny kurzů zpravidla zahrnují: služby kvalifikovaného školitele přípravu školení, přizpůsobení obsahu požadavkům klienta knižní publikaci k danému tématu [pokud je v ceně kurzu ], případně studentský manuál v tištěné nebo el. podobě zajištění dokumentace ke školení vydání certifikátu o absolvování kurzu zabezpečení výstupů a zpětné vazby pro zadavatele [na vyžádání] psací potřeby [poznámkový blok a tužka] oběd v blízké restauraci - pokud je v ceně kurzu občerstvení o přestávkách [káva, čaj, sušenky, minerálky apod.] využívání našich vzdělávacích prostor, strojový čas počítačů atd.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Windows


Duben 2018 # Předpokládané znalosti Zkušenosti s programováním v jazyce C# a znalost pojmů Lambda výraz, LINQ a anonymní typy   Porozumění konceptu vícevrstvých aplikací   Zkušenosti s dotazováním a ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 # Předpokládané znalosti Znalosti na úrovní předchozího kurzu 20697-1   Zaměření kurzu Tento kurz je určen pro správce, kteří zavádějí a spravují zařízení s operačním systémem Windows 10 ve středních a větších firmách # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 # Předpokládané znalosti Základní znalost sítí včetně TCP - IP, UDP a DNS   Znalost principů Active Directory Domain Services (AD DS) a základy správy AD DS    Základní znalost Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Květen 2018 #   Předpokládané znalosti praktické zkušenosti s Windows Server 2008 nebo 2012   zkušenosti s infrastrukturou Windows Serverů v podnikovém prostředí   znalost modelu OSI   porozumění základním síťovým komponentům a technologiím (kabeláž, switche, routery…)   Znalost síťových ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Květen 2018 # Předpokládané znalosti Zkušenosti s Active Directory Domain Services (AD DS)   Zkušenosti se správou Windows Server v podnikovém prostředí   Zkušenosti s technologiemi TCP - IP a DNS   Zkušenosti s ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2018 # Předpokládané znalosti  zkušenosti s koncepcí a technologiemi služeb AD DS v systému Windows Server 2012 nebo Windows Server 2016.    Zkušenost se správou a konfigurací systému Windows Server 2012 nebo Windows Server 2016    Zkušenosti a znalosti základních síťových technologií, jako jsou IP ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2018 # Předpokládané znalosti Zkušenosti se správou síťových technologií TCP - IP, DNS a se správou služby Active Directory ve středně velkých a větších podnikových sítích.   Zaměření kurzu Tento kurz je určen IT profesionálům, kteří ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 #   Předpokládané znalosti znalosti o základních principech sítě.   Znalost a porozumění osvědčených postupů v oblasti bezpečnosti   Základní porozumění konceptu AD DS.   Základní znalosti serverového hardwaru.   Zkušenosti s podporou a konfigurací klientských ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 #   Předpokládané znalosti Dobré znalosti správy sítí, Windows Serveru 2012 a služeb Active Directory, i zavádění klientské infrastruktury.   Znalosti zavedení a správy Windows Serveru 2012 na úrovni kurzů 20410: Windows Server 2012 - instalace a konfigurace až 20412: ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 #   Předpokládané znalosti Základní znalosti správy operačních systémů, znalosti síťových technologií a pojmů, jako je TCP - IP a DNS   Zaměření kurzu Úvod do technologií Windows Serveru 2012   Active Directory ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2018 #   Předpokládané znalosti znalosti základních konceptů bezpečnosti a metodologie (např. podnikové zásady)   praktické znalosti z prostředí Windows Server 2003   základní znalosti Active Directory a sítí ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Duben 2018 #   Předpokládané znalosti Zkušenosti se správou síťových technologií TCP - IP, DNS a se správou služby Active Directory ve středně velkých a větších podnikových sítích.   Zkušenosti se správou Windows Serveru 2008 a klientů   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Windows 7 - základy práce s PC

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 8 | Celkem: 82 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Windows | základyhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_30652_windows-7---zaklady-prace-s-pc.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde