Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
autodesk inventor – navrh plechovych dilu a soucasti (sheet metal design)

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Autodesk Inventor – návrh plechových dílů a součástí (Sheet Metal Design) # NICOM, a.s.

Zaměření kurzu Primárním cílem tohoto školení je naučit uživatele dovednostem potřebným k vytvoření a zdokumentování plechových částí. Po absolvování kurzu budou uživatelé schopni popsat okolnosti a procesy používané v průmyslu, posoudit různé konstrukční techniky, vytvořit a automatizovat nástroje návrhů plechů a zdok
Zaměření kurzuPrimárním cílem tohoto školení je naučit uživatele dovednostem potřebným k vytvoření a zdokumentování plechových částí.Po absolvování kurzu budou uživatelé schopni popsat okolnosti a procesy používané v průmyslu, posoudit různé konstrukční techniky, vytvořit a automatizovat nástroje návrhů plechů a zdokumentovat návrhy plechů.Kurz je navržen pro stávající uživatele aplikace Autodesk Inventor, kteří se chtějí naučit zásadním nástrojům a nejlepším praktikám pro návrh plechových částí v aplikaci Autodesk Inventor.Studijní materiályCZ literatura není dostupnáDoporučujeme volitelně za příplatek AOTG – oficiální Autodesk tréninkové materiály – nutno objednat předem (materiály jsou v ENG jazyce, včetně praktických příkladů, kontaktujte nás)  Časopis IT CAD (.cad.cz) – mediální partnerAutodesk Certifikace – staňte se profesionálem!Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Plechové součásti – přehledSeznámení s plechovými dílyMetody návrhu plechových dílůPravidla při vytváření plechových dílůProstředí plechůPlochyObrubyProfilové ohybyLemyOperace s plechovými dílyVyříznutíRazníky plechůRohové spojePřehybyOhybyVytvoření děrVytvoření zaoblení a zkosení rohůPracovní roviny, osy, bodyPoleZrcadlení Tažené obruby, profilované svitkyZDARMA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE PO UKONČENÍ KURZU#Techniky návrhu plechových dílůPřístupy k návrhům plechůPoužití modelů skeletů (kostry)Využití odvozené geometrie rovinného rozvinu v souborech DXFTM  - DWGTMVyužití odvozené 3D geometrieShrnutí technik vytváření plechůNastavení knihovny razníkůPoužívání rozvinůVytvoření rozvinů a čištěníDXF - DWG ExportDokumentace návrhů plechůVytvoření výkresů plechůDokumentace plechůOznačování ohybů a razníkůOsy rozvinů a označení ohybů     

Obsah kurzu - školení     Zaměření kurzuPrimárním cílem tohoto školení je naučit uživatele dovednostem potřebným k vytvoření a zdokumentování plechových částí.Po absolvování kurzu budou uživatelé schopni popsat okolnosti a procesy používané v průmyslu, posoudit různé konstrukční techniky, vytvořit a automatizovat nástroje návrhů plechů a zdokumentovat návrhy plechů.Kurz je navržen pro stávající uživatele aplikace Autodesk Inventor, kteří se chtějí naučit zásadním nástrojům a nejlepším praktikám pro návrh plechových částí v aplikaci Autodesk Inventor.Studijní materiályCZ literatura není dostupnáDoporučujeme volitelně za příplatek AOTG – oficiální Autodesk tréninkové materiály – nutno objednat předem (materiály jsou v ENG jazyce, včetně praktických příkladů, kontaktujte nás)  Časopis IT CAD (.cad.cz) – mediální partnerAutodesk Certifikace – staňte se profesionálem!Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Plechové součásti – přehledSeznámení s plechovými dílyMetody návrhu plechových dílůPravidla při vytváření plechových dílůProstředí plechůPlochyObrubyProfilové ohybyLemyOperace s plechovými dílyVyříznutíRazníky plechůRohové spojePřehybyOhybyVytvoření děrVytvoření zaoblení a zkosení rohůPracovní roviny, osy, bodyPoleZrcadlení Tažené obruby, profilované svitkyZDARMA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE PO UKONČENÍ KURZU#Techniky návrhu plechových dílůPřístupy k návrhům plechůPoužití modelů skeletů (kostry)Využití ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Autodesk Inventor


Září 2019 # Autodesk Inventor Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD.  Inventor umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. Umožňuje navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2019 # Zaměření kurzu Školení Autodesk Inventor pro pokročilé modelování součástí a plochy je určeno pro uživatele, kteří již pracují s aplikací Inventor nebo pro samouky používající software kratší dobu. Cílem školení je naučit posluchače rozšiřující příkazy nutné pro ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2019 # Zaměření kurzu Školení Autodesk Inventor pokročilé návrhy je určeno pro uživatele aplikace Inventor, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a zefektivnit svoje pracovní postupy. Cílem školení je naučit posluchače efektivní nástroje pro zvládnutí profesionálních parametrické 3D ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Říjen 2019 # Zaměření kurzu Naučíte se základní principy návrhu formy na plastové díly, jak vytvořit dutiny formy a jádra, návrh vstřikovacích systémů pro formy a dalších potřebných komponent pro formy, jak provádět analýzy a vytvářet dokumentaci, To vše pomocí aplikace Autodesk Inventor. Praktická ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2019 # Zaměření kurzu Primárním cílem tohoto školení je naučit uživatele dovednostem potřebným k vytvoření a zdokumentování plechových částí. Po absolvování kurzu budou uživatelé schopni popsat okolnosti a procesy používané v průmyslu, posoudit různé konstrukční techniky, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2019 # Zaměření kurzu Toto školení je určeno pro uživatele aplikace Autodesk Inventor, kteří potřebují přístup k jejich souborům návrhu z aplikace Autodesk Vault.  Poskytuje úvod do aplikace Autodesk Vault a zaměřuje se na funkce Autodesk Vault pro správu souborů a projektů s aplikací Autodesk ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2019 # Zaměření kurzu Studenti se seznámí se základními principy a doporučenými pracovními postupy pro vytváření dynamických simulací mechanismů pomocí aplikace Autodesk Inventor. Studenti se naučí ověřit mechanické konstrukce pomocí simulace fungování mechanismů a sestav. Učí se také, jak sdílet ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2019 # Zaměření kurzu Naučíte se doporučené pracovní postupy a základní dovednosti potřebné pro návrh a dokumentaci pevných trubek, flexibilních hadic a potrubních systémů. Praktická cvičení reprezentují skutečné světové scénáře návrhů v tomto specifickém průmyslovém oboru. Studijní materiály ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2019 # Zaměření kurzu Správa objektů aplikace Autodesk Inventor pomocí iLogic. Seznam výhod analýzy iLogic. Vysvětlit, jak iLogic pracuje Jak řešit problémy s iLogic. Studijní materiály CZ literatura není dostupná Doporučujeme volitelně za příplatek AOTG – ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2019 # Zaměření kurzu Kurz Autodesk Fusion 360 naučí stávající uživatele Autodesk Inventor využívat nástroje volného navrhování digitálních prototypů v cloudu. Uživatelé získají všechny potřebné dovednosti potřebné k dokončení fungujícího model pomocí výkonných 3D nástrojů v aplikaci Fusion 360 včetně analýzy a výstupu. Studijní ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Autodesk Inventor – návrh plechových dílů a součástí (Sheet Metal Design)

Strana: | >> 1 << | Celkem: 10 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Autodesk | Inventor | návrh | plechovýchhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_23469_autodesk-inventor-–-navrh-plechovych-dilu-a-soucasti-(sheet-metal-design).html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde