Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zakladni kurz fotografovani

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Základní kurz fotografování # NICOM, a.s.

Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!   Cílem našich lektorů je jednoduše a srozumitelně vysvětlit potřebné fotografické pojmy a naučit vás ovládat fotoaparát tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí.   Po našem kurzu budete umět vytvářet technicky správné a zajímavé fotografie.   Průběh kurzu Budeme se Vám věnovat 2 dny, celkem 12 výukových hodin.   Na kurzu dostanete blok, do kterého si zapisujete vlastní poznámky.   Dozvíte se specifika různých fotoaparátů, co znamenají základní fotografické pojmy a jaké fukce vaše fotoaparátu je dobré využívat. Nastavení zkoušíme přímo v praxi na učebně.   Dozvíte se, jaká příslušenství a jak se nejčastěji využívají pro lepší fotografie.   Čeká vás praxe v exteriéru, kde si vše procvičíte na konkrétních případech.   Věnujeme se i kompoziční a výtvarné stránce fotografie.   Závěrem kurzu je diskuze nad vašimi snímky a cenná zpětná vazba.   Pro koho je kurz určen pro začátečníky, kteří s fotografováním začínají a nemají žádné znalosti.   pro věčné začátečníky, kteří využívají zejména automatický režim fotoaparátu a přednastavené režimy s obrázkovými piktogramy   pro ty, kterým něco říkají pojmy jako clona, čas a ISO, ale nejsou si jistí souvislostmi     Co potřebujete s sebou na kurz Digitální fotoaparát - kompakt, ultrazoom či zrcadlovku s pokročilými režimy A, S, P, M.   Na kurzu dostanete blok a propisku.     Místa konání Brno, Praha, Ostrava, Hradec Králové, Liberec, Plzeň, České Budějovice, Olomouc Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-22812 - 2017-1-935.     digitální fotoaparáty, jejich výhody a nevýhody pro vás   objektivy a ohniskové vzdálenosti, co je zoom, jeho kreativní využití   světlo, měření expozice, korekce expozice   histogram a jeho využití   vyvážení bílé, jak dosáhnout správných barev   co je ISO a jaké hodnoty jsou vhodné   příslušenství fotoaparátů, filtry   # čas expozice, využití dlouhých a krátkých časů   co dělat proti rozmazaným fotografiím   clona a hloubka ostrosti, jak dosáhnout pěkného pozadí   pokročilé nastavení fotoaparátu  


Obsah kurzu - školení     Cíl kurzuUž vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!Cílem našich lektorů je jednoduše a srozumitelně vysvětlit potřebné fotografické pojmy a naučit vás ovládat fotoaparát tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí.Po našem kurzu budete umět vytvářet technicky správné a zajímavé fotografie.Průběh kurzuBudeme se Vám věnovat 2 dny, celkem 12 výukových hodin.Na kurzu dostanete blok, do kterého si zapisujete vlastní poznámky.Dozvíte se specifika různých fotoaparátů, co znamenají základní fotografické pojmy a jaké fukce vaše fotoaparátu je dobré využívat. Nastavení zkoušíme přímo v praxi na učebně.Dozvíte se, jaká příslušenství a jak se nejčastěji využívají pro lepší fotografie.Čeká vás praxe v exteriéru, kde si vše procvičíte na konkrétních případech.Věnujeme se i kompoziční a výtvarné stránce fotografie.Závěrem kurzu je diskuze nad vašimi snímky a cenná zpětná vazba.Pro koho je kurz určenpro začátečníky, kteří s fotografováním začínají a nemají žádné znalosti.pro věčné začátečníky, kteří využívají zejména automatický režim fotoaparátu a přednastavené režimy s obrázkovými piktogramypro ty, kterým něco říkají pojmy jako clona, čas a ISO, ale nejsou si jistí souvislostmi Co potřebujete s sebou na kurzDigitální fotoaparát - kompakt, ultrazoom či zrcadlovku s pokročilými režimy A, S, P, M.Na kurzu dostanete blok a ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Základní kurz fotografování


Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je navržen pro nové uživatele Revit Architecture   Po absolvování kurzu budou posluchači schopni popisovat proces pro vytváření a správu budov dat během jejich životního cyklu, používat podstatné vlastnosti Revit Architecture, parametrické 3D nástroje pro návrh projektů, vytvářet detaily a ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Pro koho je kurz určen Kurz Autodesk Maya je určen zejména novým uživatelům v oblasti 3d grafiky, kteří chtějí vytvářet 3d modely, textury a materiály, virtuální prostředí a animace.   Studijní materiály CZ literatura není dostupná   Doporučujeme volitelně ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Zaměření kurzu Tento kurz je navržen pro nové uživatele, kteří vyžadují komplexní školení AutoCAD Electrical   Praktická cvičení jsou zaměřená na témata, která vysvětlí jako vtvořit inteligentní schémata a rozvržení panelu a jak využít této intelignece.   Kurz poskytuje ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2019 # Zaměření kurzu Absolventi získají základní znalosti a zkušenosti s programem Adobe InDesign a naučí se vytvářet v tomto programu publikace, noviny, časopisy a jiné grafické dokumenty.   Posluchači se seznámí s možnostmi a plnohodnotným využitím programu   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro začátečníky, kteří mají zkušenosti se střihem a editací videa.     Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. Úvod, seznámení (rozhraní programu, jeho modifikace; ovládací panely, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Absolventi získají základní znalosti a zkušenosti s programem Adobe Illustrator a naučí se samostatně vytvářet grafické dokumenty.   Studijní materiály V ceně kurzu Oficiální výukový kurz Adobe Illustrator    Po ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Autodesk Inventor Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD.  Inventor umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. Umožňuje navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než dojde ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz Autodesk Fusion 360 naučí uživatele využívat nástroje volného navrhování digitálních prototypů. Uživatelé získají všechny potřebné dovednosti potřebné k dokončení fungujícího model pomocí výkonných 3D nástrojů v aplikaci Fusion 360 včetně analýzy a výstupu. Studijní ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro všechny uživatele, kteří chtějí proniknout do základních možností tohoto produktu.   Po absolvování kurzu budete schopni sami vytvářet zajímavou grafiku, naučíte se používat základní nástroje programu a budete tak moci rovněž upravovat jinou grafiku či fotografie   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Absolvování kurzu Vám umožní vstup do prostředí nejoblíbenějšího grafického programu – CorelDRAW.   Naučíte se vytvářet propagační materiály v profesionální kvalitě, zpracovávat text a připravovat podklady pro tisk.   Program CorelDRAW V současném ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Pro koho je kurz určen AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz je určen pro nové uživatele AutoCADu nebo AutoCADu LT a pro samouky používající software krátkou dobu.     Cíl kurzu naučit posluchače základní příkazy nutné pro profesionální 2D a 3D kreslení, navrhování a projektování s použitím ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2019 # Autodesk® Inventor® poskytuje komplexní a flexibilní sadu softwarových nástrojů pro řešení 3D strojírenských návrhů, simulaci výrobků, tvorbu nástrojů a komunikaci návrhů, které vám pomohou ekonomicky výhodně využívat digitální prototypy k rychlejšímu ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.


Základní kurz fotografování

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 6 | Celkem: 58 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Základní | kurz | fotografování
[?]
http://studium-kurzy.cz/skoleni_19667_zakladni-kurz-fotografovani.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde