Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Microsoft Excel – analýzy a pokročilé výpočty [4]

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: Microsoft Excel


Březen 2018 # Hlavní témata kurzu * Typy operátorů Funkce MOD Funkce CELÁ.ČÁST Porovnávací operátory * Vyhodnocení vzorce Předchůdci a následníci Sledování výpočtu * Práce s názvy Vytváření, úprava Použití názvu ve vzorci Použití názvů k vyhledávání Pojmenované konstanty * Funkce s podmínkou ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Březen 2018 # Hlavní témata kurzu * Úvod do problematiky maker v Microsoft Office Excel Základní pojmy Karta Vývojář * Tvorba jednoduchých maker nahráváním Ukládání maker do konkrétního sešitu Ukládání maker do osobního sešitu maker Relativní vs. absolutní záznam maker * Různé možnosti spouštění maker Přiřazení ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Březen 2018 # Cílová skupina: všem uživatelům Microsoft Excel, kteří se potřebují zdokonalit v práci se vzorci. Zaměření kurzu: Kurz zahrnuje tato témata: Prostorové a externí odkazy ve vzorcích. Používání názvů s oborem sešit - list. Přehled funkcí různých kategorií (matematické, textové, funkce data a času, logické, databázové). Maticové vzorce a ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Duben 2018 # Cílová skupina: Uživatelům Microsoft Office Excel, kteří chtějí zefektivnit svou práci při analyzování dat Zaměření kurzu: Kurz je rozdělen do dvou hlavních témat. První zahrnuje vybrané nástroje pro výpočetní a grafickou analýzu dat. Účastníci se seznámí s několika výkonnými funkcemi a vybranými možnostmi rychlé ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2018 # Zaměření kurzu: Kurz je určen uživatelům Microsoft Excel 2013 - 2016, kteří se chtějí naučit využívat doplňky PowerQuery, PowerPivot a PowerView pro Excel 2013 jako nástroj Self-Business Intelligence k importu, transformaci, analýze a prezentaci velkých objemů dat uložených v různých externích zdrojích. Před...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Březen 2018 # Zaměření kurzu: Kurz je určen pro uživatele, kteří si potřebují zautomatizovat některé každodenně se opakující činnosti, ale nechtějí se příliš zabývat teorií programování ve VBA. V kurzu se uživatelé naučí zaznamenat opakující se postupy formou makra, naučí se makro ladit krokováním a vytvořit si nástroje pro jeho spuštění. Během kurzu budou ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Květen 2018 # Zaměření kurzu: Kurz je určen uživatelům, kteří mají dobré základy v běžném používání aplikace Excel a chtějí provádět sofistikovanější analýzy zahrnující zejména různé interaktivní a dynamické prvky. Uživatel se seznámí se základními prvky parametrizace úloh v aplikaci Excel a zrealizuje několik praktických řešení ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Červen 2018 # Zaměření kurzu: Kurz je určen uživatelům, kteří mají velmi dobré znalosti aplikace Excel, zejména v oblasti používání vzorců. Cílem kurzu je vytvořit interaktivní report z dat základní databáze s využitím řady technik, jako je použití dynamických vzorců, využití ovládacích prvků, parametrických grafů atd. Všechna ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2018 # Cílová skupina: Pro uživatele Microsoft Office Excel, kteří chtějí pracovat rychleji, jednodušeji a efektivněji Zaměření kurzu: Nové funkce, klávesové zkratky pro nejčastější činnosti, efektivní a atraktivní netradiční řešení praktických problémů. Všechna probíraná témata jsou procvičována na praktických ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Květen 2018 # Cílová skupina: Uživatelům tabulkového procesoru Microsoft Excel. Zaměření kurzu: Intenzivní varianta kurzu Microsoft Excel - pro pokročilé je určena pro uživatele MS Excel, kteří provádějí složitější analýzy a zpracovávají rozsáhlá data. Kurz zahruje tato témata: Pokročilé využití vzorců a funkcí, metody identifikace a ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2018 # Zaměření kurzu: Intenzivní varianta kurzu Microsoft Excel - základní určená pro uživatele, kteří již s Excelem pracují a chtějí si své znalosti obnovit a rozšířit. Kurz zahrnuje tato témata: Principy vkládání a interpretace dat, jejich úpravy a formátování. Efektivní pohyby a výběr dat na listu sešitu. Rychlé změny struktury listu a sešitu. ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Duben 2018 # Zaměření kurzu: Intenzivní varianta kurzu Microsoft Excel - pro středně pokročilé je určena pro mírně pokročilé uživatele MS Excel, kteří si chtějí své znalosti obnovit a doplnit. Kurz zahrnuje tato témata: Tipy pro rychlé vkládání dat a jejich formátování pomocí vlastních a podmíněných formátů. Tvorba vzorců s různými ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Excel – analýzy a pokročilé výpočty

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 5 | Celkem: 45 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Excel | analýzyOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde