Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
A Kontrola a inventarizace majetku u ÚSC  a příspěvkových organizací, 2 1 zdarma! [4]

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: Kontrola inventarizace majetku


Říjen 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen interním auditorům a dalším specialistům zabývajícím se vnitřní komunikací v organizaci a jejím vztahem ke zvyšováním výkonu i odstraňování vnitřních nedostatků ve fungování soukromých i veřejných organizací. Cíl ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Vedoucí pracovníky organizací, interní auditory a pracovníky vykonávající kontrolní činnosti. Cíl semináře Seminář má za cíl podpořit aplikaci evropských nařízení v oblasti veřejné podpory do praxe ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Vedoucí pracovníky příspěvkových organizací, kteří jsou zodpovědní za nastavení vnitřního řízení a kontroly v organizaci. Kurz je dále určen pro ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Prosinec 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územní samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jimi zřizované organizace. Cíl ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Prosinec 2017 # Pro všechny úrovně. Základní orientace v procesu inventarizace majetku a závazků. Určeno pro Interní auditory, kontrolory a další pracovníky ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Vedoucí útvarů interního auditu a auditory, vedoucí a členy inventarizačních komisí. Cíl semináře Seznámit posluchače interaktivní formou a s využitím praktických příkladů s rámcem provádění inventarizací a postupy při ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další pracovníky odpovědné za mzdovou oblast. Cíl semináře Seznámit se základními riziky mzdové oblasti a postupy pro její prověření. Obsah semináře Základní legislativa ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-14 - 2017 Akreditace: MV : Cíl semináře: Cílem vzdělávacího programu je ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Listopad 2017 # Cíl semináře: Na semináři se seznámíte s postupy účtování dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku a zásob. Posluchači obdrží rozsáhlý, přehledný, podkladový materiál zpracovaný lektorem. Komu je seminář určen: Seminář je určen ...   Kurz od firmy: PRAGOECON Consulting, s.r.o.
Prosinec 2017 # Cíl semináře: Na semináři se seznámíte s novými pravidly a praktickými postupy pro sestavení účetní závěrky v podvojném účetnictví podnikatelských subjektů (rozvahy, výkazu zisku a ztráty a přílohy v účetní závěrce) za rok ...   Kurz od firmy: PRAGOECON Consulting, s.r.o.
Říjen 2017 # Školení je určeno pracovníkům a referentům ekonomických a investičních útvarů, pracovníkům, kteří pořizují nebo zatřizují majetek či na něm provádějí opravy nebo technické zhodnocení.  Cíl školení: Cílem školení je seznámení účastníků se statistickými klasifikacemi a s jejich praktickým uplatněním v ...   Kurz od firmy: Intellego - vzdělávací agentura


Říjen 2017 # Školení je určeno pracovníkům ekonomických a technických úseků, účetním, daňovým a ekonomickým poradcům. Lektor kurzu: Ing. Ilona SOUČKOVÁ Vedoucí oddělení daně z příjmů právnických osob - Generální finanční ředitelství Praha. Patří k předním odborníkům v dané ...   Kurz od firmy: Intellego - vzdělávací agentura


A - Kontrola a inventarizace majetku u ÚSC  a příspěvkových organizací, 2 1 zdarma!

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 5 | Celkem: 46 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | KontrolaOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde