Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
aneb [3]

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: aneb


Březen 2018 # Seminář se specialistou na týmovou výkonnost. Na tomto semináři zjistíte, co ovlivňuje chování lidí, poznáte manažerské styly a jejich vliv na výkonnost a motivaci. Zjistíte, jaké praktické dopady mají na tým osobnostní rysy a odnesete si tipy na rozvoj sebe i podřízených. Získáte moderní poznatky o efektivních krocích v řadě manažerských ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2018 # V průběhu tohoto semináře zjistíte, jakým způsobem sledovat informace vlastního těla, pochopit nemoc jako vzkaz a jako šanci na uzdravení a změnu. Dozvíte se, co jednotlivé nemoci znamenají v našem životě, jak vše souvisí s myšlenkami v hlavě a jaké jsou cesty ke změně a uzdravení se. * Psychosomatika – práce s ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2018 # Během semináře se seznámíte s možnostmi, jak udržet pracovní tempo v kombinaci se zachováním či obnovením fungujících sociálních vztahů na pracovišti i v soukromém životě. * Psychohygiena – cílevědomá úprava životního stylu aneb jak udržet pracovní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Březen 2018 # Na tomto semináři se seznámíte s hlavními zdroji a příčinami personálních rizik organizace, jejich prevencí a odstraňováním. Hlavní pozornost je věnována rizikům spojeným s nevhodným výběrem a povyšováním pracovníků, zvýšenou nespokojeností zaměstnanců, jejich nesprávným řízením a kontrolou či ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # Na tomto semináři zjistíte, jaký je rozdíl mezi pozitivním přísupem k životu, pokud se naučíte říkat správně ano místo negativního postoje ne. Budete umět se zastat sami sebe a sebejistě se projevovat. Naučíte se pozitivní principy rozhodování a projevu, které vám do života přinesou pozitivní změny. * Moderní asertivita v praxi ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # V průběhu semináře si uvědomíte, jaké máte přednosti a hodnoty, které můžete nabídnout svému okolí v práci i v soukromém životě a věk v tomto případě rozhodně není překážkou. * Padesát barev padesátky aneb jak zaujmout zaměstnavatele svými zkušenostmi, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2018 # V průběhu tohoto semináře se zorientujete v oblasti emocí – dozvíte se, jak a proč reagujeme emocionálně, kolik můžeme mít pozitivních emocí, odhalíta, jak souvisejí emoce a lži a absolvujete nácviky, jak rozpoznávat emoce ve tváři. * Emoce pod kontrolou aneb jak rozpoznávat pocity druhých • seznámení se s emocemi napříč ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2018 # Motivaci si normálně neuvědomujeme, podobně jako třeba činnost svých ledvin. Běda však, když něco nefunguje, jak má... Na tomto semináři se budeme snažit přijít na kloub tomu, co nás v životě opravdu pohání. Objasníme si, proč má smysl se zabývat motivací a co nám může znalost motivace přinést v pracovním i osobním životě. Zjistíme, co ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # Co způsobilo, že jste se rozhodli kliknout na tento odkaz a začít číst anotaci tohoto kurzu? Možná to byla zvědavost způsobená jeho názvem, možná vaše potřeba najít si netradiční školení, které z vás udělá výjimečné obchodníky, možná doporučení od někoho, kdo zná NLP a vysvětlil vám ...   Kurz od firmy: Centrum systemiky a NLP s.r.o.
Únor 2018 # V průběhu tohoto workshopu se naučíte orientovat v nástrojích online marketingu tak, abyste byli schopni efektivně oslovit a získat nové zaměstnance pro vaši firmu. * Status kandidáta – online aneb kde na internetu hledat kandidáty pro vaši firmu • jak mohou pomoci nástroje online ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2018 # Dnešnímu světu už nestačí jen vůdce. Moderní firmě už nestačí ani manažer. Ten, koho firmy hledají nyní, potřebuje vidět souvislosti, umí je pochopit a využít pro růst svůj i své firmy. Moderní firma potřebuje lídra. * Moderní leadership aneb kde benefity nestačí • rozbor manažerských mýtů a jak škodí efektivnímu vedení, • rozdíly a ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Srpen 2018 # Obsah Jak předejít odchodu zákazníka ke konkurenci? Kdy kontaktovat a jakým způsobem odcházejícího zákazníka? Jak se připravit na obtížnou prodejní situaci? Fáze obtížného jednání Jak navázat vztah se zákazníkem, který bude v emoci? Jakým způsobem zjistit důvody rozhodnutí odejít? Jak pracovat s ...   Kurz od firmy: Positive s.r.o.


aneb

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> 8 | Celkem: 80 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | anebOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde