Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Základní kurz fotografování [3]

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Základní kurz fotografování


Únor 2019 # Zaměření kurzu Po absolvování kurzu budete umět efektivně zpracovávat svá data v tabulkovém procesoru a prezentovat je v profesionální kvalitě   Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM   Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2019 # Začínající interní auditory ve veřejné správě. Základy interního auditu ve veřejné správě (ZÁKLADNÍ KURZ) je organizován v rozsahu 64 vyučovacích hodin ve dvou na sobě navazujících cyklech, každý cyklus je ukončený testem. Zařazení v systému odborné certifikace na úrovni – Interní auditor ve veřejné správě – asistent. Cíl semináře ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Březen 2019 # Začínající interní auditory ve veřejné správě. Základy interního auditu ve veřejné správě (ZÁKLADNÍ KURZ) je organizován v rozsahu 64 vyučovacích hodin ve dvou na sobě navazujících cyklech, každý cyklus je ukončený testem. Zařazení v systému odborné certifikace na úrovni – Interní auditor ve veřejné správě – asistent. ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Leden 2019 # Zaměření kurzu Školení je určeno pro nové uživatele aplikace SketchUp.   Cílem školení je naučit posluchače základní principy pro navrhování a projektování 3D modelů s použitím aplikace SketchUp.   Studijní materiály Výukové materiály ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Aplikace Autodesk® Inventor® vám umožňuje bezpečně integrovat data AutoCADu a 3D návrhů do jediného digitálního modelu, ze kterého vytvoříte digitální prototyp výsledného výrobku. Model Inventoru je přesným 3D digitálním prototypem. Díky tomu můžete své návrhy optimalizovat a ověřovat v digitální podobě, než začnete s výrobou fyzického ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Leden 2019 # Zaměření kurzu Chcete být efektivní? Rádi byste pracovali z jakéhokoliv zařízení a měli přístup ke svým souborům, ať jste v kanceláři nebo máte zrovna home office? Hledáte efektivní řešení pro Vaši firmu? Využijte školení Office 365 a objevte možnosti práce s nejnovějšími verzemi nejen kancelářských programů od Microsoftu. Po celou dobu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen začátečníkům, kteří se chtějí naučit domluvit se s počítačem.   Po absolvování kurzu se budete umět orientovat v grafickém prostředí Windows a naučíte se používat nástroje nabízené tímto operačním systémem pro základní práci na počítači.   Studijní materiály ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Po absolvování kurzu budete seznámeni s prací s tzv. RAW formátem. Poté budete moci dosáhnout opravdové úrovně zpracování fotografií na PC.   Na kurzu se naučíte, jak využít všech výhod RAW a zároveň minimalizovat náročnost jeho zpracování.   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro administrativní a řídící pracovníky, kteří budou používat MS PowerPoint při prezentacích výsledků své práce.   Po absolvování kurzu budete umět vytvářet působivé prezentace v nejznámějším prezentačním programu – MS PowerPoint.   Naučíte se své prezentace správně obohatit a ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2019 # Zaměření kurzu Kurz je učen pro všechny, kteří potřebují předávat dokumenty v konečné a nezměněné podobě nezávisle na platformě   Na tomto kurzu se účastníci naučí vytvářet korektní PDF dokumenty nejen pro každodenní kancelářskou praxi – převodem z aplikací MS ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2019 # Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!   Cílem našich lektorů je jednoduše a srozumitelně vysvětlit potřebné fotografické pojmy a naučit vás ovládat fotoaparát tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí.   Po ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2019 # Cíl kurzu Cílem tohoto kurzu je naučit vás tvořit technicky i kompozičně kvalitní video za použití videokamery nebo digitálního fotoaparátu.   Průběh kurzu Budeme se vám věnovat celý den, celkem 6 výukových hodin.   Pro koho je kurz určen Pro všechny nadšence do ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Základní kurz fotografování

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | 5 | >> 6 | Celkem: 58 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Základní | kurz | fotografováníOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde