Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Microsoft Excel – pro středně pokročilé intenzivní [3]

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Microsoft Excel


Duben 2019 # Cílová skupina: Uživatelům osobních počítačů, kteří se chtějí naučit pracovat s tabulkovým kalkulátorem. Zaměření kurzu: Naučíte se nastavit prostředí aplikace pro přehlednou práci. Seznámíte se s tipy pro rychlé a správné vkládání dat, jejich efektivní úpravy a přehledné formátování s využitím firemních i vlastních vizuálních stylů . ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2019 # Cílová skupina: Uživatelům Microsoft Office Excel, kteří chtějí zefektivnit svou práci při analyzování dat Zaměření kurzu: Tento kurz nahrazuje a podstatně rozšiřuje oblíbený kurz Microsoft Excel - kontingenční tabulky. Většina představených funkcí a nástrojů bude aplikována na ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2019 # Zaměření kurzu: Kurz je určen uživatelům, kteří mají velmi dobré znalosti aplikace Excel, zejména v oblasti používání vzorců. V tomto kurzu vytvoříte pod vedením lektora interaktivní report z dat databáze. Začnete parametrickým importem dat, takže bude možno prezentovaná data vždy snadno aktualizovat. Při vytváření reportu ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Březen 2019 # Zaměření kurzu: Kurz je určen především pro uživatele, kteří si potřebují zautomatizovat některé každodenně se opakující činnosti, ale nechtějí se příliš zabývat teorií programování ve VBA. Může dobře posloužit ke správnému rozhodnutí i těm, kdo zvažují, zda se věnovat programování ve VBA na detailnější úrovni. Naučíte se zaznamenat opakující ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2019 # Cílová skupina: Pro uživatele Microsoft Office Excel, kteří chtějí pracovat rychleji, jednodušeji a efektivněji Zaměření kurzu: Na tomto kurzu, určeném absolventům základního školení či středně pokročilým samoukům, si zlepšíte nejdůležitější pracovní postupy, a utřídíte a doplníte si své znalosti. Naučíte se ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2019 # Cílová skupina: Uživatelům tabulkového procesoru Microsoft Excel. Zaměření kurzu: Seznámíte se s řadou důležitých logických, matematických, textových a dalších funkcí důležitých pro zpracování firemních dat. V případě složitějších vzorců budete umět snadno odhalit a odstranit chyby. Při zadávání dat výhodně využijete nástroje ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2019 # Kurz je určen pro SEO specialisty a konzultanty online marketingu, kteří chtějí pohodlně pracovat s velkým objemem dat v prostředí doplňku pro Excel – Power Pivot. Na školení se dozvíte, jak automatizovat analýzu velkého objemu dat z nástroje Screaming Frog. Absolventi školení budou schopni si sestavit ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Duben 2019 # Zaměření kurzu: Seznámíte se s tipy pro rychlé vkládání dat a jejich pokročilými úpravami, jako je vyhledávání dat podle formátu nebo výběr buněk určitého typu. Budete umět formátovat data pomocí vlastních číselných formátů. Zdokonalíte vizuální stránku svých dat použitím podmíněného formátu a aplikací složitějších ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Excel – pro středně pokročilé - intenzivní

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 29 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Excel | pro | středněOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde