Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
A Kontrola a inventarizace majetku u ÚSC  a příspěvkových organizací, 2 1 zdarma! [3]

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Kontrola inventarizace majetku


Prosinec 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-675 - 2017 Akreditace: MV : Cílem kurzu je seznámit účastníky kurzu s aktuální novou právní úpravou platnou v této oblasti účinnou od 1. 1. ...   Kurz od firmy: AliavesCo., a.s.
Leden 2018 # Určeno pro plátce, kteří poskytují nebo přijímají zdanitelná plnění v režimu přenesení daňové povinnosti, cestovní kanceláře a agentury, plátce, kteří prodávají použité zboží nebo umělecké předměty a starožitnosti. Cíl: Seznámit účastníky se základními principy fungování jednotlivých ...   Kurz od firmy: Studio W
Listopad 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územní samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jimi zřizované organizace. ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Prosinec 2017 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územní samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jimi zřizované organizace. Cíl ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Prosinec 2017 # Pro všechny úrovně. Základní orientace v procesu inventarizace majetku a závazků. Určeno pro Interní auditory, kontrolory a další pracovníky ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Prosinec 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-14 - 2017 Akreditace: MV : Cíl semináře: Cílem vzdělávacího programu je ...   Kurz od firmy: AliavesCo., a.s.
Prosinec 2017 # Cíl semináře: Na semináři se seznámíte s novými pravidly a praktickými postupy pro sestavení účetní závěrky v podvojném účetnictví podnikatelských subjektů (rozvahy, výkazu zisku a ztráty a přílohy v účetní závěrce) za rok ...   Kurz od firmy: PRAGOECON Consulting, s.r.o.
Prosinec 2017 # Plánujete zahájit fundraisingovou činnost, ale nejste si jisti, jestli je Vaše organizace připravena? Nebo se hodláte fundraisingu věnovat v budoucnu? V obou případech potřebujete určitě vědět, jak zjistit stav, ve kterém se organizace či sdružení nachází, neboť správné načasování je jednou z prvních podmínek pro úspěch. Také pro stanovení ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Prosinec 2017 # Individuální bezplatné praktické seznámení s produkty a novinkami nehtové kosmetiky Magnetic pro nové i stávající zákaznice. Možnost vyzkoušení stavebních materiálů, vlastnosti a podmínky použití jednotlivých produktů. Produkty pro Nail Art, barevné laky, stavební i barevné akryly a gely. Informace a obchodní podmínky pro ...   Kurz od firmy: Magnetic Nail Academy


A - Kontrola a inventarizace majetku u ÚSC  a příspěvkových organizací, 2 1 zdarma!

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 30 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | KontrolaOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde