Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Microsoft Excel – analýzy a pokročilé výpočty [2]

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Microsoft Excel


Květen 2019 # Hlavní témata kurzu * Úvod do nástroje MS Power Query hlavní úkol nástroje MS Power Query základní terminologie – dotaz, relace, primární klíč, cizí klíč, datový model * Základní způsoby uložení po importu vložit data do MS Excelu jako tabulku vložit data do datového modelu uložit pouze připojení * Editace uloženého dotazu jak se ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Červen 2019 # Hlavní témata kurzu * Příprava zdrojových dat Charakter dat vhodných pro vizualizaci dat + příklady dat Úprava jednotlivých časových a prostorových údajů do podoby vhodné pro vizualizaci za pomoci různých vestavěných funkcí Excelu Vytváření komplexních vzorců, které obsahují několik různých vnořených ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Červen 2019 # Hlavní témata kurzu * Úvod do nástroje MS PowerPivot hlavní úkol nástroje MS PowerPivot základní terminologie – dotaz, relace, primární klíč, cizí klíč, datový model * Základní ovládání MS PowerPivot vytvoření datového modelu odkud načíst data do datového modelu zobrazení datového modelu vytvoření kontingenční tabulky a grafu z ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.


Duben 2019 # Hlavní témata kurzu * Popis prostředí Pás karet, karta Soubor, panel Rychlý přístup * Struktura sešitu – základní pojmy Sešit, list, buňka, adresa * Práce se soubory Vytvoření nového souboru, otevření souboru Uložení, Uložení jako * Zapisování dat do buňky Text, číslo, datum * Oprava obsahu buňky Oprava, přepsání, mazání ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Duben 2019 # Hlavní témata kurzu * Terminologie Pojmy třída, objekt, metoda, vlastnost * Popis a úprava prostředí pro vytváření maker Kde jsou makra uložena Krokování maker a spouštění maker Práce s nápovědou. * Základní zásady programování v jazyce VBA Způsob zápisu procedur Komentáře Proměnné a konstanty – ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Duben 2019 # Hlavní témata kurzu * Typy operátorů Funkce MOD Funkce CELÁ.ČÁST Porovnávací operátory * Vyhodnocení vzorce Předchůdci a následníci Sledování výpočtu * Práce s názvy Vytváření, úprava Použití názvu ve vzorci Použití názvů k vyhledávání Pojmenované konstanty * Funkce s podmínkou Funkce SUMIFS Funkce AVERAGEIFS Funkce ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Duben 2019 # Hlavní témata kurzu * Úvod do problematiky maker v Microsoft Office Excel Základní pojmy Karta Vývojář * Tvorba jednoduchých maker nahráváním Ukládání maker do konkrétního sešitu Ukládání maker do osobního sešitu maker Relativní vs. absolutní záznam maker * Různé možnosti spouštění maker Přiřazení klávesové zkratky Přiřazení k ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Duben 2019 # Hlavní témata kurzu * Základní výroba grafů Graf z pevné oblasti Graf z více stejně strukturovaných tabulek * Formátování grafu Barevné výplně, obrázek na pozadí Přidání popisků řad, vložení textového pole Formátování datových řad * Práce s osou Měřítko osy Nastavení osy * Typy grafů Sloupcové grafy Pruhové grafy Spojnicové ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Duben 2019 # Hlavní témata kurzu * Příprava zdrojových dat pro kontingenční tabulky Základní pravidla Převod textového řetězce představující číslo na číslo Informační funkce Opakování vyhledávací funkce SVYHLEDAT, KDYŽ Nástroj Text do sloupců Nástroj Odebrat duplicity * Formátovat data jako Tabulku Formátování ...   Kurz od firmy: COMPUTER HELP, spol. s r.o.
Březen 2019 # Zaměření kurzu: Kurz je určen pro pokročilé uživatele, kteří běžně používají vzorce a některé funkce a chtějí si zlepšit znalosti v jejich praktickém používání napříč různými funkčnostmi aplikace Excel. Všechna probíraná témata jsou procvičována na zcela konkrétních praktických příkladech. Vzorce a funkce se v tomto kurzu naučíte používat ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.
Duben 2019 # Zaměření kurzu: Kurz je určen uživatelům Microsoft Excel 2016, kteří potřebují analyzovat a vizualizovat rozsáhlá data uložená externě v nejrůznějších zdrojích a formátech. Seznámíte se zde s řadou nástrojů patřících do skupiny Power BI (Business Intelligence) pro Office 365. Pomocí ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Duben 2019 # Cílová skupina: Uživatelům osobních počítačů, kteří se chtějí naučit pracovat s tabulkovým kalkulátorem. Zaměření kurzu: Naučíte se nastavit prostředí aplikace pro přehlednou práci. Seznámíte se s tipy pro rychlé a správné vkládání dat, jejich efektivní úpravy a přehledné formátování s využitím firemních i vlastních vizuálních stylů . ...   Kurz od firmy: DIGI Akademie, s.r.o.


Microsoft Excel – analýzy a pokročilé výpočty

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 29 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Excel | analýzyOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde