Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
MS Visio

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: Visio


Srpen 2018 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro uživatele Microsoft Office, kteří potřebují ve svých dokumentech zpracovávat  obchodní nebo technická schémata a diagramy, vytvářet vývojové diagramy nebo organizační struktury.       Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-22812 - 2017-1-935   ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Srpen 2018 # Kurz MS Visio vás naučí vytvářet rozličné nákresy, technická schémata, organizační a vývojové diagramy a ty pak vkládat do programů jako je MS Word či MS PowerPoint. * Kurz MS Visio vás naučí vytvářet rozličné nákresy, technická schémata, organizační a vývojové diagramy a ty pak vkládat do programů jako je MS Word či MS ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Září 2018 # Na pokračovacím školení se účastníci naučí vytvářet schémata, výkresy a struktury dle vlastních potřeb. Jedná se především o plány prostorového uspořádání, vývojové, organizační a další ...   Kurz od firmy: Pracujte na počítači EFEKTIVNĚ!


Září 2018 # Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet. Základním předpokladem k ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


MS Visio

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | VisioOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde