Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Financování od A do Z – v příkladech, s důrazem na praktickou aplikaci

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Financování


Květen 2019 # Po absolvování semináře budete znát smysl a účel opatření proti praní peněz a financování terorismu a současně i mezinárodních sankcí v činnosti zejména „povinných osob“. Přednášející mají řadu zkušeností, na jejichž základě vám poskytnou návod k uplatňování příslušných předpisů ČR a EU v každodenní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Potřebujete znát souvislosti a mít představu o promítnutí jednotlivých produktů financování do účetnictví a daní? Co je vlastně pro vaši firmu nejvhodnější? Také vám není příjemné se ptát na zdánlivě „jednoduché a samozřejmé“ záležitosti? Jsme tu pro vás, abychom vám představili možnosti financování – to ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2019 # Lektor se zaměří na vysvětlení současné právní úpravy při aplikaci povinností vyplývajících ze zákona se zaměřením na různé povinné osoby včetně zdůraznění vazeb na činnost daňových poradců. Seminář bude také pojednávat o promítnutých změnách v zákonné úpravě v ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Červen 2019 # Seminář vás seznámí s problematikou vstupu investora do společnosti a obvyklými způsoby financování a porovnáním jednotlivých způsobů. Budou vám předestřena možná rizika související s jednotlivými způsoby. Na praktických příkladech bude prezentováno praktické využití akcií se zvláštními právy, kmenových listů a zvláštních podílů. * • obchodní korporace, • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2019 # Pro všechny úrovně Určeno pro AML a compliance pracovníky, pracovníky interního auditu a pro další zaměstnance, kteří se podílí na plnění AML - CFT povinnost, zejména v úvěrových institucích. Cíl semináře ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Financování od A do Z – v příkladech, s důrazem na praktickou aplikaci

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Financování
[?]
OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde