Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Financování od A do Z – v příkladech, s důrazem na praktickou aplikaci

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Financování


Říjen 2018 # Po absolvování semináře budete znát smysl a účel opatření proti praní peněz a financování terorismu a současně i mezinárodních sankcí v činnosti zejména „povinných osob“. Přednášející má řadu zkušeností, na jejichž základě vám poskytne návod k uplatňování p...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2018 # Potřebujete znát souvislosti a mít představu o promítnutí jednotlivých produktů financování do účetnictví a daní? Co je vlastně pro vaši firmu nejvhodnější? Také vám není příjemné se ptát na zdánlivě „jednoduché a samozřejmé“ záležitosti? Jsme tu pro vás, abychom vám představili možnosti financování – to ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2019 # Lektor se zaměří na vysvětlení současné právní úpravy při aplikaci povinností vyplývajících ze zákona se zaměřením na různé povinné osoby včetně zdůraznění vazeb na činnost daňových poradců. Seminář bude také pojednávat o promítnutých změnách v zákonné úpravě v ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Financování od A do Z – v příkladech, s důrazem na praktickou aplikaci

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | FinancováníOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde