Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kurz inspirativni lidr

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Kurz inspirativní lídr # NICOM, a.s.

Cíl kurzu Umět jasně a poutavě mluvit jako lídr o své vizi a to tak, že za vámi lidé rádi jdou a následují vás. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro všechny vedoucí pracovníky, manažery a leadery týmů, kteří se zajímají o moderní leadership. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káv
Cíl kurzuUmět jasně a poutavě mluvit jako lídr o své vizi a to tak, že za vámi lidé rádi jdou a následují vás.Zaměření kurzuKurz je vhodný pro všechny vedoucí pracovníky, manažery a leadery týmů, kteří se zajímají o moderní leadership.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.#Vyzkoušená cesta směřující ke štěstí a úspěchu – 4 principy.Klíčové vlastnosti lídra a jejich zapojení do pracovní reality.Cesta lídra – Proč za mnou mají lidé jít?Lídr a charisma (vize, důvěryhodnost, charakter, kompetentnost).Jak získat osobní autoritu a využít ji k motivaci?

Obsah kurzu - školení     Cíl kurzuUmět jasně a poutavě mluvit jako lídr o své vizi a to tak, že za vámi lidé rádi jdou a následují vás.Zaměření kurzuKurz je vhodný pro všechny vedoucí pracovníky, manažery a leadery týmů, kteří se zajímají o moderní leadership.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.#Vyzkoušená cesta směřující ke štěstí a úspěchu – 4 principy.Klíčové vlastnosti lídra a jejich zapojení do pracovní reality.Cesta lídra – Proč za mnou mají lidé jít?Lídr a charisma (vize, důvěryhodnost, charakter, kompetentnost).Jak získat osobní autoritu a využít ji k motivaci?
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --
https://studium-kurzy.cz/skoleni_83310_kurz-inspirativni-lidr.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde