Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
on line kurz zakonik prace 2019

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: ON-LINE KURZ: Zákoník práce 2019 # 1. VOX a.s.

Webinář ke změně zákoníku práce, která byla od roku 2017 několikrát odložena v legislativním procesu. Nyní se opět plánuje novela platná od poloviny roku 2019 a proto vám přinášíme kurz zaměřený na následující změny. * První informace k připravované novelizaci zákoníku práce v roce 2019: - dočasné přidělení zaměstnance, - skončení pracovního poměru při přechodu práv a povinností, - dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr, - pracovní doba a její rozvrhování, - minimální a zaručená mzda, - dovolené a její výpočet, nová pravidla od dnů k hodinám dovolené, - sdílené pracovní poměry více zaměstnanci, - doručování písemností zaměstnavatelem, - novinky související s přechodem práv a povinností, - další novelizace aktuálně ke dni konaní setkání. Změny v oblasti pracovněprávní, nemocenské pojištění, zrušení karenční doby a s tím související změny například v oblasti zasílání neschopenek.


Obsah kurzu - školení     První informace k připravované novelizaci zákoníku práce v roce 2019: - dočasné přidělení zaměstnance,- skončení pracovního poměru při přechodu práv a povinností,- dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr,- pracovní doba a její rozvrhování,- minimální a zaručená mzda,- dovolené a její výpočet, nová pravidla od dnů k hodinám dovolené,- sdílené pracovní poměry více zaměstnanci,- doručování písemností zaměstnavatelem,- novinky související s přechodem práv a povinností,- další novelizace aktuálně ke dni konaní setkání.Změny v oblasti pracovněprávní, nemocenské pojištění, zrušení karenční doby a s tím související změny například v oblasti zasílání neschopenek.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Webinář ke změně zákoníku práce, která byla od roku 2017 několikrát odložena v legislativním procesu. Nyní se opět plánuje novela platná od poloviny roku 2019 a proto vám přinášíme kurz zaměřený na následující změny.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Personalistům, řídicím pracovníkům a dalším zájemcům o problematiku.
  • Mgr. Vladimír Černý lektor a poradce v oblasti pracovněprávních vztahů a kolektivního vyjednávání
  • Webinář je vlastně kurz konaný přes internet. Webinář je, stejně jako prezenční kurz, veden lektorem, s nímž můžete v průběhu komunikovat a pokládat mu dotazy. Můžete komunikovat i s ostatními účastníky, jejichž počet je omezen, a to z důvodu, aby lektor stihl kvalitně zodpovědět dotazy všech účastníků. Výhodou webináře je, že ho lze absolvovat z pohodlí vašeho domova či kanceláře, stačí vám připojení k internetu. Navíc po ukončení webináře získáte zdarma přístup k videozáznamu. Získané znalosti si tak budete moci osvěžit i v budoucnu. Po objednání a úhradě faktury obdržíte maximálně jeden den před konáním webináře návod, jak se k webináři přihlásit. Abyste se mohli zúčastnit, potřebujete jen základní vybavení, které má většina lidí v dnešní době s přístupem k internetu k dispozici. Před i v průběhu webináře bude k dispozici ická technická podpora. On-line kurz je realizován partnerskou společností Videolektor.cz.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --
http://studium-kurzy.cz/skoleni_78849_on-line-kurz--zakonik-prace-2019.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde