Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
efektivni reseni problemu a prislusne rozhodo vaci metody

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Efektivní řešení problémů a příslušné rozhodovací metody # 1. VOX a.s.

Zamyslíte se nad tím, co vlastně znamená výraz máme problém – a co je třeba udělat pro efektivní (to jest dostupné, proveditelné a udržitelné) řešení tohoto stavu. Seminář je veden zásadně interaktivní formou. I přes zdánlivě značné množství uváděných technik či pojmů nebude orientován akademicky, ale bude zaměřen na řešení modelových situací, řešení příkladů z praxe a skupinová i individuální cvičení; cílem je získání konkrétních, prakticky použitelných znalostí a dovedností. * Efektivní řešení problémů a příslušné rozhodovací metody • rozhodovací metody: multikriteriální analýza, analýza silového pole, hlasování, los...aj. • schéma efektivního řešení problému: identifikace, definice, analýza příčin, stanovení hodnotících kritérií pro řešení...a další, • nástroje pro analýzu problému: Occamova břitva, dimenzionální analýza, strom problému, diagram proč-proč...a další, • metody pro tvorbu řešení: brainwriting a jeho varianty, vzájemná oponentura, akvárium, delfská technika...a další metody. Možnost konzultace případů z vlastní praxe.


Obsah kurzu - školení     Efektivní řešení problémů a příslušné rozhodovací metody• rozhodovací metody: multikriteriální analýza, analýza silového pole, hlasování, los...aj.• schéma efektivního řešení problému: identifikace, definice, analýza příčin, stanovení hodnotících kritérií pro řešení...a další,• nástroje pro analýzu problému: Occamova břitva, dimenzionální analýza, strom problému, diagram proč-proč...a další,• metody pro tvorbu řešení: brainwriting a jeho varianty, vzájemná oponentura, akvárium, delfská technika...a další metody. Možnost konzultace případů z vlastní praxe.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Zamyslíte se nad tím, co vlastně znamená výraz máme problém – a co je třeba udělat pro efektivní (to jest dostupné, proveditelné a udržitelné) řešení tohoto stavu. Seminář je veden zásadně interaktivní formou. I přes zdánlivě značné množství uváděných technik či pojmů nebude orientován akademicky, ale bude zaměřen na řešení modelových situací, řešení příkladů z praxe a skupinová i individuální cvičení; cílem je získání konkrétních, prakticky použitelných znalostí a dovedností.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Seminář je určen manažerům (ale nejen jim), kteří se ocitli v situacích, které jsou složité, mnohdy ne zcela jasné a které vyžadují proto dostupné a fungující řešení.
  • Ing. Robert Nagy lektor, kouč
  • Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
http://studium-kurzy.cz/skoleni_78349_efektivni-reseni-problemu-a-prislusne-rozhodovaci-metody.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde