Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
vazana kytice kulata - vecerni kurz

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Vázaná kytice kulatá - Večerní kurz # Kurzy aranžování květin Centaurea

Vázaná kytice kulatá - Večerní kurz (15.5 2018) Cena: 750 Kč Termín: 15.května 2018 (úterý) Základní pracovní postupy a techniky při výrobě vázaných kytic , (pro naprosté začátečníky). Naučíme Vás uvázat si kulatou kytici tzv. do spirály, na 2 způsoby - pevně vázanou a volně vázanou.


Obsah kurzu - školení     Vázaná kytice kulatá - Večerní kurz (15.5 2018) Cena: 750 Kč Termín: 15.května 2018 (úterý) Základní pracovní postupy a techniky při výrobě vázaných kytic , (pro naprosté začátečníky). Naučíme Vás uvázat si kulatou kytici tzv. do spirály, na 2 způsoby - pevně vázanou a volně vázanou.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • V ceně kurzu je zahrnuto: široký sortiment kvalitního rostlinného materiálu (květy, doplňková zeleň), zapůjčení nářadí, pomocné aranžérské materiály (dráty,stuhy, flor. pásky, aj.), pronájem učebny, činnost odb. lektora, občerstvení. Vlastnoručně uvázanou kytici si účastníci odnášejí domů. V případě, že bude přihlášen dostatečný počet účastníků a bude jisté, že se seminář (kurz) uskuteční, zašleme Vám fakturu s dostatečným předstihem.
  • Po provedené platbě je uchazeč zařazen do příslušného kurzu - semináře. V případě, že seminář [kurz] zaplatíte, ale svojí účast následně zrušíte, účtujeme stornovací poplatek 30%. Zrušíte-li svoji účast později než 5 dnů před konáním akce, zaniká Vám nárok na vrácení celé složené částky. Seminář [kurz] se uskuteční pouze v případě, že se přihlásí více jak 6 účastníků.
http://studium-kurzy.cz/skoleni_72195_vazana-kytice-kulata---vecerni-kurz.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde