Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zakon o dani z hazardnich her (priklady)

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Zákon o dani z hazardních her (příklady) # 1. VOX a.s.

Seminář se zaměřuje na nacvičení praktické aplikace poznatků týkajících se hlavních principů zdanění hazardních her při výpočtu jednotlivých příkladů. Předpokladem pro jeho absolvování je proto povědomí o základních ustanoveních zákona o dani z hazardních her. V rámci každého příkladu je věnován čas stručnému připomenutí řešené problematiky. Pozornosti neujde ani vyplňování daňového přiznání. * Řešení příkladů týkajících se zdanění hazardních her vycházejících z aktuálních problémů při správě této daně v praxi (např. v oblasti předmětu daně, klíčování jednotlivých her pro účely základu daně, rozlišování vkladů a sázek, rozhodných okamžiků nebo aplikace minimální dílčí daně z technických her).


Obsah kurzu - školení     Řešení příkladů týkajících se zdanění hazardních her vycházejících z aktuálních problémů při správě této daně v praxi (např. v oblasti předmětu daně, klíčování jednotlivých her pro účely základu daně, rozlišování vkladů a sázek, rozhodných okamžiků nebo aplikace minimální dílčí daně z technických her).

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Seminář se zaměřuje na nacvičení praktické aplikace poznatků týkajících se hlavních principů zdanění hazardních her při výpočtu jednotlivých příkladů. Předpokladem pro jeho absolvování je proto povědomí o základních ustanoveních zákona o dani z hazardních her. V rámci každého příkladu je věnován čas stručnému připomenutí řešené problematiky. Pozornosti neujde ani vyplňování daňového přiznání.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Seminář je určen daňovým poradcům, auditorům, účetním, ekonomům a všem dalším zájemcům z řad široké odborné veřejnosti, kteří si chtějí procvičit znalosti o dani z hazardu.
  • Ing. Mgr. Hana Krasulová vedoucí oddělení Obecná daňová legislativa na Ministerstvu financí ČR
  • Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka. Seminář je součástí cyklu Daňový profesionál® – kompletně a jeho modulu Malé daně – výklad zákonů. Obsahem semináře je ucelené téma, lze jej proto absolvovat i samostatně.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
http://studium-kurzy.cz/skoleni_72183_zakon-o-dani-z-hazardnich-her-(priklady).html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde