Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft sql server 2016 - instalace a konfi gurace

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Microsoft SQL Server 2016 - instalace a konfigurace # COMPUTER HELP, spol. s r.o.

Hlavní témata kurzu * Modul 1: Přehled o SQL Server 2016 Úvod do SQL Server Přehled architektury Služby SQL Serveru a možnosti konfigurace * Modul 2: Instalace SQL Serveru 2016 Důležité informace pro instalaci Soubory TempDB Instalace serveru Automatizace instalace * Modul 3: Upgrade na SQL Server 2016 ze starších verzí Minimální požadavky Upgrade služeb SQL Serveru Migrace dat a aplikací * Modul 4: Nasazení SQL Serveru do Azure SQL Server Virtual Machines v Azure Nasazení Azure SQL databáze Migrace on-premise řešení do Azure SQL Database * Modul 5: Práce s databází Přehled databází Tvorba databáze Databázové soubory a Filegroups Přesun databáze Buffer Pool Extension * Modul 6: Možnosti ukládání databáze Výkonové nároky při ukládání databáze SMB Fileshare Úložení v Azure Stretch Databases * Modul 7: Údržba databáze Zajištění datové integrity Údržba indexů Automatizace údržby * Modul 8: Migrace databází do Azure SQL Database Nástroje pro kontrolu kompatibility databáze s Azure SQL Database Časté problémy s kompatibilitou Migrace databáze z SQL Serveru do Azure SQL Database * Modul 9: Nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual Machine Proces nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual Machine Využití průvodce pro nasazení databáze do Azure Virtual Machine * Modul 10: Správa databází v cloudu Správa zabezpečení databází v Microsoft Azure Automatizace nasazení Dělka kurzu 5 dnů (35 vyučovacích hodin)


Obsah kurzu - školení     Hlavní témata kurzu * Modul 1: Přehled o SQL Server 2016Úvod do SQL ServerPřehled architekturySlužby SQL Serveru a možnosti konfigurace * Modul 2: Instalace SQL Serveru 2016Důležité informace pro instalaciSoubory TempDBInstalace serveruAutomatizace instalace * Modul 3: Upgrade na SQL Server 2016 ze starších verzíMinimální požadavkyUpgrade služeb SQL ServeruMigrace dat a aplikací * Modul 4: Nasazení SQL Serveru do AzureSQL Server Virtual Machines v AzureNasazení Azure SQL databázeMigrace on-premise řešení do Azure SQL Database * Modul 5: Práce s databázíPřehled databází Tvorba databázeDatabázové soubory a FilegroupsPřesun databázeBuffer Pool Extension * Modul 6: Možnosti ukládání databázeVýkonové nároky při ukládání databázeSMB FileshareÚložení v AzureStretch Databases * Modul 7: Údržba databázeZajištění datové integrityÚdržba indexůAutomatizace údržby * Modul 8: Migrace databází do Azure SQL DatabaseNástroje pro kontrolu kompatibility databáze s Azure SQL Database Časté problémy s kompatibilitou Migrace databáze z SQL Serveru do Azure SQL Database * Modul 9: Nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual MachineProces nasazení SQL Serveru do Microsoft Azure Virtual Machine Využití průvodce pro nasazení databáze do Azure Virtual Machine * Modul 10: Správa databází v clouduSpráva zabezpečení databází v Microsoft Azure Automatizace nasazení Dělka kurzu 5 dnů (35 vyučovacích hodin)
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Tento pětidenní kurz je určen databázovým specialistům, kteří potřebují vytvářet, spravovat a udržovat databáze v prostředí Microsoft SQL Server 2016.
  • Organizační podmínky: Touto přihláškou závazně objednáváte školení u společnosti COMPUTER HELP, spol. s r.o. Computer Help si v případě neočekávaných okolností vyhrazuje právo na přeložení termínu. Platební podmínky: Na základě této objednávky Vám bude zaslána pozvánka na kurz a současně zálohová faktura [výzva k zaplacení] na celkovou částku. Platba musí být uhrazena před zahájením kurzu , případně v hotovosti v den zahájení. Stornovací podmínky: Zrušení objednávky nebo změnu termínu je možné provést nejpozději 1 kalendářní týden před zahájením kurzu . V případě objednávky pro 4 a více osob, je nutné tyto změny nahlásit nejpozději 2 týdny předem. Z doloženého důvodu nemoci lze kurz přeložit na pozdější termín. Při nedodržení těchto podmínek bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu
http://studium-kurzy.cz/skoleni_69246_microsoft-sql-server-2016---instalace-a-konfigurace.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde