Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zkoušky

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: zkoušky


Říjen 2017 # Chcete obdržet celostátně uznávané osvědčení o profesní kvalifikaci „Lektor dalšího vzdělávání“ [akreditováno MŠMT], aniž byste trávili několik let ve školních lavicích? Rekvalifikační kurz je určen všem, kteří chtějí ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Říjen 2017 # Chcete pracovat s dětmi? Nebo už s nimi pracujete, ale nevlastníte potřebný živnostenský list pro Vaše povolání? Pak je speciálně pro Vás připraven nový rekvalifikační kurz! =gt; =gt; =gt; Získáte Osvědčení o účasti v akreditovaném ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Říjen 2017 # Absolventi kurzu získají odbornou způsobilost k výkonu činnosti personalista. Získají především teoretické a praktické znalosti z personalistiky a budou schopni řešit problematiku personálního řízení v podniku nebo firmě. Absolvent se umí orientovat v personálním plánování, zná ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


Říjen 2017 # Kurz je akreditován MŠMT ČR, autorizace MPSV pro profesní kvalifikace NSK, zakončení: kvalifikační zkoušky [písemné a ústní]za doplatek k základní ceně, výstupní doklad: platné rekvalifikační Osvědčení a Osvědčení o získání profesní k...   Kurz od firmy: OBCHODNÍ INSTITUT
Říjen 2017 # Kurz je akreditován MŠMT ČR * Autorizace MPSV pro profesní kvalifikace NSK       * Zakončení: kvalifikační zkoušky [písemné a ústní]za doplatek k základní ceně * Výstupní doklad: platné rekvalifikační Osvědčení a Osvědčení o získání profesní kvalifikace * Cílem ...   Kurz od firmy: OBCHODNÍ INSTITUT
Říjen 2017 # V kurzu se zaměříme na profesní přípravu pro výkon povolání chůvy. =gt; Získáte základní teoretické i praktické poznatky z péče o dítě. Součástí výuky jsou praktické nácviky a zařídíme vám také praxi v předškolním zařízení. Po absolvování ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.
Listopad 2017 # Bavila by vás práce s lidmi? Chcete získat práci v žádaném oboru? Pak absolvujte kurz Obchodní zástupce a naučte se, jak správně komunikovat, jaké marketingové prostředky k tomu využít, jak efektivně jednat se zákazníky, proč a jakým způsovem vytvářet kalkulace a mnoho dalšího. Obchodní ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.
Říjen 2017 # Každý z nás má jistě zkušenost s úklidem. Ať už doma, v práci nebo na chatě, uklízíme v podstatě všude, kde se vyskytujeme. Profesionální hospodyně má však navrch. Ta totiž ví i to, jak veškeré činnosti spojené s úklidem dělat s maximální efektivitou. Hospodyně zná ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.
Říjen 2017 # Chcete se uplatnit v administrativě? Bavilo by vás být pravou rukou ředitelů a manažerů? Přijďte zjistit, jak na to! Osvojíte si dovednosti potřebné pro práci asistenta či sekretářky, zlepšíte své komunikační dovednost a získáte také certifikát s celostátní platností, ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.
Říjen 2017 # V rekvalifikačním kurzu se budoucí Úklidový pracovník administrativních ploch naučí vše potřebné pro výkon svého povolání. Součástí výuky je také praxe! Může se zdát, že úklid je nenáročná záležitost, kterou zvládne každý, a profese ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.
Říjen 2017 # V kurzu se zaměříme na profesní přípravu pro výkon povolání chůvy v dětském koutku. =gt; Získáte základní teoretické i praktické poznatky z péče o dítě. Součástí výuky jsou praktické nácviky a zařídíme vám také praxi v předškolním zařízení. Po absolvování získáte certifikát s ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.


Září 2017 # Florista – kvalifikační stupeň č.3 Název Florista je považován za uznavaný ve všech evropských jazycích. Německo -Florist, Francie - fleuriste, Anglie – florist. Florista je umělec, který je tvůrcem rostlinné dokorace od malých po velké kompozice. ...   Kurz od firmy: kurzy floristiky - aranžování květin - Vitková Pavlína


zkoušky

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 16 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | zkouškyOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde