Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zákona

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: zákona


Prosinec 2017 # Na semináři získáte přehled o nejdůležitějších legislativních změnách platných pro rok 2018. * Na semináři budou zrekapitulovány změny provedené v průběhu roku 2017, např.: • zrušení speciální úpravy pro společnost bez právní subjektivity (dříve sdružení), • upřesnění místa plnění v § 10 ve vazbě na nařízení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Určeno primárně pro účastníky, kteří se hodlají podrobněji seznámit s novým zákonem č. 134 - 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Jedná se spíše o kurz pro účastníky s menší praxí v oblasti, nicméně může stejně dobře posloužit jako opakování či pro prvotní seznámení s novou právní úpravou pro zkušenější ...   Kurz od firmy: Studio W
Prosinec 2017 # Kurz je určen pro pracovníky orgánů a organizací veřejného sektoru veřejné správy vykonávající práce v oblasti interního auditu zejména na pozici asistent auditora pro informační systémy nebo na pozici vedoucí interního auditu. Kurz je součástí jednotné odborné přípravy pro ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Říjen 2017 # Lektorka vám vysvětlí, že zdaleka ne vše, co je po právní stránce v pořádku, je v pořádku i daňově a účetně, resp. je tím nejvýhodnějším z tohoto pohledu. Výklad je vhodný nejen pro právní veřejnost, zaměří se na to, jak správně koncipovat smlouvu či jinou ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2018 # Na semináři získáte přehled o nejdůležitějších legislativních změnách platných pro rok 2018. * Na semináři budou zrekapitulovány změny provedené v průběhu roku 2017, např.: • zrušení speciální úpravy pro společnost bez právní subjektivity (dříve sdružení), • upřesnění místa plnění v § 10 ve vazbě na nařízení EU, • pořízení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: Akreditováno MV AK - PV-196 - 2010 : Od 7.9.2017 změna ceny !!!! Přihlášky doručené 7.9.2017 a pozdějji ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Listopad 2017 # Po absolvování kurzu budete znát všechny důležité a podstatné informace v návaznosti na změny v uvedených předpisech, když jednotlivé změny budou vysvětleny s poukazem na rozdíl oproti současné ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2017 # Absolvováním semináře získáte komplexní přehled problematiky insolvenčního řízení. Lektor účastníkům vysvětlí, jaká úskalí skýtá insolvenční řízení zejména pro podnikatele, jakož i jiné dotčené osoby. Seminář zejména objasní rizika související s ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # Na semináři se seznámíte s právy a povinnostmi kontrolujících i kontrolovaných, které jsou obsaženy nejen v kontrolním řádu, ale také v dalších právních předpisech. * Postup kontroly podle zákona č. 255 - 2012 Sb., kontrolního řádu a souvisejících předpisů Výklad zákona, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2017 # Seminář vás seznámí s povinnostmi zveřejňování smluv podle zákona č. 340 - 2015 Sb., o registru smluv. Například jak působí nově přijímaný dodatek smlouvy na zveřejnění dříve přijaté smlouvy, jak správně aplikovat výjimky z uveřejnění, jak vyložit limit 50 tisíc Kč u opakovaného plnění nebo rámcové ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Na kurzu získáte orientaci v zákonu o majetku státu a prováděcí vyhlášce k zákonu. Na praktických příkladech si ukážeme nejčastější chyby, ke kterým dochází při právních jednáních, týkajících se nakládání s majetkem státu. * H...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Říjen 2017 # Rozšíříte a aktualizujete si své znalosti o právních předpisech v oblasti stavebnictví. Naučíte se zpracovávat plán BOZP na staveništi. Budete mít možnost konzultovat své praktické zkušenosti s odborníkem a kolegy ze stejné či obdobné branže. ...   Kurz od firmy: TÜV SÜD Czech s.r.o.


zákona

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 7 | Celkem: 73 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | zákonaOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde