Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
vztahů

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: vztahů


Červen 2020 # Akreditace: MV - AK - PV-455 - 2018 Ve dnech 23.-26.6.2020 proběhne vzácné setkání s jedněmi z největších odborných kapacit v oblasti pracovního práva v podobě 4-denního vzdělávacího cyklu zaměřeného na aktuální výkladová témata z oblasti odvolání ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Listopad 2020 # Dozvíte se, jak v současném komunikačně náročném prostředí využít kultivovanou práci s emocemi (a to zejména v obtížných situacích), natrénujete dovednost umění synergických rozhovorů - dohod při řešení každodenních problémů a komplikovaných situací. Odnesete si návyky vyšší úrovně pro účinnější ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2020 # Motto: „Rozvíjet vztahy a obchod se stávajícími zákazníky je efektivnější a levnější, než získávat nové. Využijte tento potenciál na maximum.“ Určeno pro obchodní zástupce, manažery prodeje, manažery pro klíčové zákazníky, pracovníky zákaznického servisu a všechny ty, ...   Kurz od firmy: Studio W


Červen 2020 # Z vysoce regulovaného podnikatelského prostředí a zvláštní odpovědnosti právnických osob, podnikatelů a členů orgánů obchodních korporací vyplývá i specifické postavení podnikatelů v závazkových ...   Kurz od firmy: Top Vision
Červen 2020 # Absolvováním semináře získáte nezbytný přehled o základních institutech insolvenčního práva. Při výkladu bude položen důraz na čerstvé aplikační problémy v insolvenčním právu. Lektorka vám pomůže zorientovat se v problematice uplatňování pohledávek v insolvenčním řízení v ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Na semináři získáte podrobné informace k zákonu o kolektivním vyjednávání a s tím souvisejícími částmi zákoníku práce. Seznámíte se s praktickým řešením a postupy při průběhu kolektivního vyjednávání, s propojením příslušných ustanovení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2020 # Seminář přinese přehled aktuálních informací a praktických zkušeností z aplikace občanského zákoníku při nakládání s nemovitostmi při zohlednění aktuálních postupů při řízení u ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červenec 2020 # Akreditace: MPSV - Ministerstvo práce a sociálních věcí A2018 - 0591-SP - PC, Název akreditace: Dítě při rozchodu rodičů ve světle dynamiky a systemiky rodinných vztahů Cíl ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Listopad 2020 # Odborný program semináře: * aktuální rozhodovací praxe Nejvyššího soudu v oblasti správy věci v podílovém spoluvlastnictví a ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Červen 2020 # Neuvedeno * 1. Úvod do problematiky. 2. Zaměstnávání mladistvých a jeho zákonný rámec. 3. Pracovní smlouva – její obsah a možnosti využití. 4. Dohoda o provedení práce. 5. Dohoda o pracovní činnosti. 6. Pracovní stáže u zaměstnavatele. 7. Problematika ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2020 # Neuvedeno * Úvod do problematiky • vymezení základních právních předpisů souvisejících se vznikem pracovního poměru • postup před vznikem pracovního poměru (výběr zaměstnanců – zákonný rámec, ochrana osobních údajů uchazeče o zaměstnání, problematika „vstupní“ lékařské prohlídky) • pracovní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Červen 2020 # Neuvedeno * Úvod do problematiky • pracovní smlouva z pohledu existence pracovního poměru • pravidla pro změny v obsahu pracovní smlouvy • pracovní doba a doba odpočinku (rozvržení pracovní doby, přestávky v práci, doba odpočinku – mezi směnami, odpočinek v týdnu, práce přesčas, noční ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


vztahů

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 19 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | vztahůOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde