Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
státní

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: státní


Červenec 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Kurz se zabývá problematikou syndromu vyhoření a stresu u státních úředníků. Podává přehled o nejmodernějších a často překvapivých poznatcích o podstatě stresu v dnešním životě se zvláštní pozorností na problémy a témata, které ve své práci řeší státní úředníci. Součástí kurzu jsou ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Únor 2020 # Bojíte se, že nezvládnete státní maturitu z českého jazyka? Chcete být dostatečně připraveni na to, abyste uspěli a nemuseli maturitu opakovat? S naším kurzem již nemusíte mít žádné obavy! Naši zkušení lektoři Vás připraví na všechny části maturitní zkoušky - ústní zkoušku, didaktický test a písemnou práci. Procvičíte si možné typové ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Únor 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Obsah: * Výběrová řízení * Obecné principy * Požadavky a předpoklady * Průběh výběrového řízení * Vícekolová výběrová řízení * Výběr nejvhodnějšího žadatele a vznik, resp. změna služebního poměru Při přihlášení na ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Březen 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Co se dozvíte a k čemu to bude dobré? KOMUNIKAČNÍ CÍLE: Jaké jsou vaše cíle? Definování základních komunikačních cílů společnosti - instituce je grunt Vím, co, proč, komu, kdy a jak chci komunikovat (znám svoje téma, svoji cílovou ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Březen 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Obsah: 1) Vznik služebního poměru 2) Změny služebního poměru * Služební cesta * Přeložení * Zproštění výkonu služby * Zařazení na jiné služební místo * Jmenování státního zaměstnance na služební místo představeného * ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Březen 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Výklad bude zaměřen zejména na zvláštnosti správního řízení ve věcech služebního poměru a na jednotlivé modely správního řízení řešené zákonem o státní službě z pozice jak služebního orgánu, tak účastníků těchto řízení. Zvláštní pozornost bude věnována především výběrovému ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Obsah: * Proč hodnotíme * Kdo koho hodnotí * Kdy hodnotíme * Co hodnotíme * Jak hodnotíme * Na co si dát pozor Při přihlášení na všechny 4 díly státní služby bude cena za jeden seminář 2.490 Kč bez DPH. ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Květen 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Obsah: 1) Odměňování * Státní rozpočet * Právní předpisy * Příklady * Statistika 2) Benefity * Definice * Právní předpisy * Kolektivní dohoda - smlouva * Příklady Při přihlášení na všechny 4 díly ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Leden 2020 # Neuvedeno * • Jak se vybavit na elektronickou komunikaci? • Co to je - elektronicky? • Kdo je povinen elektronicky komunikovat? • Sankce za ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Program semináře: * Zákon o státní službě a jeho dosavadní legislativní vývoj * Přehled a důvody hlavních dosavadních změn zákona od jeho přijetí * Změny zákona o státní službě účinné od 1. března 2019 (zákon č. 35 - 2019 Sb.) a jejich význam: - Obory služby - Služební předpisy - ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Březen 2020 # Pro začátečníky Určeno pro Interní auditory a další pracovníky státních orgánů, organizací a jiných subjektů, kteří se zajímají o právní úpravu hospodaření a nakládání s majetkem státu. Cíl semináře Seznámit účastníky s problematikou hospodaření a nakládání s ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Květen 2020 # Program semináře: * Služební poměr státních zaměstnanců jako veřejnoprávní vztah * Rozhodování služebních orgánů ve věcech služebního poměru jako výkon působnosti v oblasti veřejné správy * Služební orgány jako správní orgány * Způsoby rozhodování ve věcech ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


státní

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 12 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | státníOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde