Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
rodinné

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: rodinné


Říjen 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Cílem semináře je posílit náhled na problematiku styku dítěte s dalšími fyzickými osobami, ať v postavení zákonných zástupců, prarodičů, sourozenců, dalších osob. Cílem kurzu je zkompetentnění pracovníků a posílení v roli (např. ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Listopad 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Cílem semináře je posílit náhled na problematiku styku dítěte s dalšími fyzickými osobami, ať v postavení zákonných zástupců, prarodičů, sourozenců, dalších osob. Cílem kurzu je zkompetentnění pracovníků a posílení v roli (např. ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Říjen 2017 # Průzkumy hospodaření Čechů nás nutí se zamyslet nad vlastní způsobilostí k otázce peněz a nad našimi znalostmi fungování finančního světa. Kurz chytře, jednoduše a efektivně pomůže objasnit PROČ, CO a JAK S PENĚZI. V kurzu se naučíte jak se přiblížit finančnímu myšlení a chování ve vyspělých zemí a jak se vyznat v nabídce finančních produktů a umět se rozhodnout pro ...   Kurz od firmy: ACZ, vzdělávací centrum


Říjen 2017 # Chcete se stát pěstounem? Uvažovali jste, že pomůžete dětem, které potřebují něčí lásku a péči? Nevíte ale, co tato profese obnáší? Zajímá vás jaká je role pěstouna-poručníka [nebo osvojitele] v systému péče o děti, co se od nich očekává, jaké schopnosti a dovednosti jim pomohou role ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


rodinné

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | rodinnéOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde