Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
projektový

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: projektový


Duben 2019 # Naučte se, jak dovést váš tým k úspěšné realizaci projektu Úspěch projektu závisí především na lidech, kteří se na něm podílejí. Poznejte, co musí umět dobrý projektový manažer a jaké jsou týmové role v optimálním týmu. Naučte se ...   Kurz od firmy: Top Vision
Duben 2019 # Budete přemýšlet o vedení projektového týmu v nových souvislostech. Zjistíte, jak je možné sjednotit komunikaci v týmu i mezi různými týmy, seznámíte se se vztahovými dovednostmi a jejich vlivu na dosahování synergie, získáte nástroj, jak nasměrovat energii svého týmu jedním směrem a zvýšit tak jeho efektivitu, procvičíte ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2019 # Pro všechny úrovně. Je potřeba znalost práce v MS Excel. Určeno pro Auditory, pracující převážně pro mezinárodní firmy nebo nadnárodní korporace, zákazníky těchto mezinárodních firem, jak z veřejného, tak i soukromého sektoru, finanční analytiky, finanční kontroléry, projektové kontroléry, ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Březen 2019 # Certifikovaný profesní rekvalifikační kurzPo absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost na pozici projektového manažera. Zná problematiku projektového řízení, zvládá základy managementu a marketingu. Je připraven na tvorbu a vedení týmu. Zná zásady úspěšné komunikace a prezentace včetně asertivního řešení konfliktů a krizových situací. ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Březen 2019 # Certifikovaný profesní rekvalifikační kurzPo absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost na pozici projektového manažera. Zná problematiku projektového řízení, zvládá základy managementu a marketingu. Je připraven na tvorbu a vedení týmu. Zná zásady úspěšné komunikace a prezentace včetně asertivního řešení konfliktů a krizových ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


projektový

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | projektovýOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde