Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
procesn��ho

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: procesn��ho


Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: A2017 - 0744-SP - PC - Rodinné právo v procesních souvislostech (MPSV), AK - PV-240 - 2016 - Název akreditace: Soudnictví ve věcech mládeže, činnost OSPOD (MV) Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Červen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: A2017 - 0744-SP - PC - Rodinné právo v procesních souvislostech (MPSV), AK - PV-240 - 2016 - Soudnictví ve věcech mládeže, činnost OSPOD (MV) Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Červen 2019 # Popis Každá společnost chce zlepšit způsob, jakým provádí své podnikání, svůj „business“, aby produkovala zboží a služby efektivněji, a tak zvyšovala svůj profit. Stejně tak neziskové organizace by měly usilovat o efektivitu hospodaření a produktivitu ...   Kurz od firmy: REENGINE CZ a.s.
Červen 2019 # Školení pro firmu. Procesní řízení je nejlepší, nejpřirozenější a nejefektivnější způsob řízení firmy. Neexistuje organizace, pro kterou by nebylo vhodné. Chcete si utřídit své vědomosti o procesním řízení, dozvědět se něco nového a nahlédnout Vaši firmu z trochu jiného úhlu? Procesním řízením ve firmách se zabýváme už 27 let, takže teorii podáváme s ohledem ...   Kurz od firmy: BM Servis s.r.o.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


procesn��ho

Strana: | >> 1 << | Celkem: 6 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | procesn��hoOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde