Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
právo

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: právo


Listopad 2017 # Na semináři získáte znalosti aktuálních a konkrétních ustanovení zákoníku práce – a to ve vazbě na jeho každodenní využití. Lektor klade důraz především na řešené případy z praxe a aktivní zapojení účastníků. * Pracovní právo v praxi • aktuální stav zákoníku práce: současný stav, příprava novely, • všeobecná ustanovení zákoníku práce – smluvní volnost, závislá práce, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2018 # Nového je více než hodně! Platí nová pravidla pravopisu, aktualizuje se korespondenční norma a mění se také stylistika firemní korespondence. Chcete-li držet krok s dobou a nekazit si image profesionálů zbytečnými chybami, nechejte se lektorkou provést všemi změnami. Uděláte si pořádek v tom, co je dnes jinak, než jste se učili ve škole, a doplníte ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2018 # Základní body odborného programu semináře: * Právo na pozůstalost * Dědický nápad * Dědická nezpůsobilost * Zřeknutí se dědického práva * Odmítnutí dědictví a vzdání se dědictví * ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Listopad 2017 # Základní body odborného programu semináře: * Právo na pozůstalost * Dědický nápad * Dědická nezpůsobilost * Zřeknutí se dědického práva * Odmítnutí dědictví a vzdání se dědictví * ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Březen 2018 # Na semináři proberete základní právní předpisy a pravidla, které by měl znát každý ekonom a účetní. Lektorka vás srozumitelnou formou (včetně příkladů z praxe) naučí orientaci v právu. * Právo pro ekonomy a účetní • pojem práva a jeho vlastnosti, • právní odvětví a dělení práva, • právní předpisy vztahující se k práci ekonomů a účetních, • předpisy Evropské ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2017 # Právo - Univerzita Karlova (OSP, ZSV) * Právnické fakulty * Jarní * Práva * UK - Univerzita Karlova * NSZ - OSP a ZSV * NSZ - OSP * NSZ - ZSV * Skupinové * Přípravné kurzy na VŠ * NSZ a TSP MUNI * So * ...   Kurz od firmy: tutor
Prosinec 2017 # Na semináři se seznámíte s aktuálními problémy aplikace a interpretace autorského zákona. Výklad bude zaměřen na aktuální otázky z oboru se zaměřením na sféru oprávněného užití (smluvní agenda) i užití neoprávněného a na ochranu práv. Bude podán jak ve vazbě na hmotné, tak na procesní předpisy. Předpokládá se alespoň základní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2018 # Absolvováním semináře získáte přehled o novém pojetí společného řízení a vydání společného povolení u různých druhů staveb a souborů staveb a jaké další změny přináší zákon č. 225 - 2017 Sb., který nabývá účinnosti 1. 1. 2018, a který změnil stavební zákon a dalších 44 zákonů. Seminář se zaměří též na speciální ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2018 # Nový občanský zákoník (NOZ) zavedl změny týkající se práv a povinností manželů, podstatně změnil pravidla o společném jmění manželů, osvojování, zavedl pojem švagrovství. Ohromných změn doznalo také právo dědické, které se oproti staré právní úpravě podstatně rozrostlo. NOZ zavádí možnost uzavřít dědickou smlouvu, odkaz. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2018 # Na semináři získáte široký přehled o právních úpravách. Naučíte se orientovat v právu, a to srozumitelnou formou včetně příkladů z praxe. * Právo pro veřejnou správu PRÁVO A JEHO DĚLENÍ: Veřejné a soukromé právo • hmotné a procesní. DŮLEŽITÉ PRÁVNÍ PŘEDPISY PRO VEŘEJNOU SPRÁVU: Správní řád • soudní řád správní • občanský zákoník • občanský soudní řád • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2018 # Pracovněprávní předpisy závazné pro zaměstnavatele doznaly v roce 2017 a doznávají na přelomu roku 2017 - 2018 opět změn, a to díky novelám, kterými se novelizoval zákoník práce, zákon o zaměstnanosti, zákon o inspekci práce a právní předpisy upravující poskytování ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Březen 2018 # Odborný program semináře * Co může být předmětem zástavního práva? * Kdy je vhodné využít budoucí zástavní právo? * Kdy vzniká zástavní právo zajišťující budoucí pohledávku? * Co je to maximální zástavní právo? * Co nesmí obsahovat ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


právo

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 34 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | právoOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde