Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
povinnost

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: povinnost


Červen 2018 # Získejte ucelený přehled o právech, povinnostech a také o případných rizicích jednatele společnosti s ručením omezeným v návaznosti na nový zákon o obchodních korporacích, resp. nový občanský zákoník V tomto kurzu se seznámíte s aktuální právní ...   Kurz od firmy: Top Vision
Květen 2018 # Jak vybrat seriózní agenturu, spolehlivé zaměstnance a na co si dát pozor Od konce roku 2017 je klíčové znát všechny novelizované pracovněprávní předpisy, které souvisejí s agenturním zaměstnáváním. Zvýšila se totiž odpovědnost nejen ze ...   Kurz od firmy: Top Vision
Duben 2018 # Po absolvování semináře budete znát, jak postupovat v případě sestavování vnitřních firemních předpisů a jaké má zaměstnavatel předsmluvní povinnosti. Na semináři získáte aktuální přehled o uzavírání krátkodobých pracovněprávních vztahů a to z pohledu nejen ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Duben 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-629 - 2017, název akreditace Standardy péče ve veřejné správě Akreditace: MV : Víte, že uzavření nevýhodné smlouvy ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Cíl semináře: Cílem semináře je seznámit účastníky zejména s rozhodovací praxí Ústavního soudu ve věcech péče o nezletilé. V soudních řízeních týkajících se nezletilých ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Květen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : V rámci semináře bude podrobně vysvětleno zejména následující: Trestný čin porušení povinnosti při správě cizího majetku podle § 220 trestního zákoníku (úmyslný) Trestný čin porušení povinnosti při správě ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-135 - 2018, Název akreditace: Společná a střídavá péče a vyživovací povinnost Akreditace: MV Rodičovskou odpovědnost definuje zákon o rodině ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Červen 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-201 - 2016 Akreditace: MV : Cílová skupina: Zaměstnanci nemocnic a jejich ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-515 - 2016 Akreditace: MV : Cíl semináře: Seminář je zaměřen na práci ohlašovny a její povinnosti při výkonu agendy evidence obyvatel a trvalého pobytu V ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Červen 2018 # Obsah: * Poslední změny v zákoně o zaměstnanosti, zákoně o inspekci práce a souvisejících předpisech * Povinnosti zaměstnavatele v souvislosti se zprostředkováním zaměstnání, tzv. nekolidující zaměstnání, kompenzační příspěvek, potvrzení pro úřad práce * Agenturní ...   Kurz od firmy: Studio W
Březen 2018 # Neuvedeno * Lektorka je také kontrolorka s dlouholetou praxí kontroly na místě, dále je účastníkem připomínkového řízení k tomuto zákonu a autorkou expertního posudku na vyžádání Poslanecké sněmovny k návrhu tohoto zákona. Podrobný výklad práv a povinností kontrolujících a ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Březen 2018 # Určeno pro vlastníky bytových a nebytových jednotek, členy výboru a dalších orgánů SVJ, pro správcovské firmy, firmy vedoucí účetnictví SVJ apod. Cíl: Poskytnout účastníkům ucelený pohled na daňové povinnosti společenství vlastníků jednotek a samotných vlastníků jednotek v domě rozděleném na jednotky. Obsah: * SVJ ...   Kurz od firmy: Studio W


povinnost

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 19 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | povinnostOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde