Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
pokro��il��

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: pokro��il��


Květen 2019 # Kurzy Účetnictví pro pokročilé rozšiřují a prohlubují vědomosti z oblasti účetnictví. Procvičujeme těžší účetní operace, používáme příklady z praxe a usilujeme o to, abyste odcházeli s vědomím, že účetnictví je smysluplné a znát ho má výhody. Komu jsou určeny: Kurzy Účetnictví pro pokročilé jsou určeny účetním na rozšíření a procvičení znalostí ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.


Listopad 2019 # ...   Kurz od firmy: Alef NULA, a.s.
Červen 2019 # Kurz Python - pokročilé vlastnosti je určen pro programátory, kteří mají základní znalosti jazyka Python 3, chtějí si prohloubit své vědomosti a zároveň se zdokonalit v návrhu a řešení aplikací a algoritmů v tomto jazyce. Hlavní důraz bude kladen na asynchronní programování, jehož použití se neustále zvyšuje. Ale zároveň si ukážeme, kde je ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červenec 2019 # Tvorba 3D modelu v programu SketchUp, fotorealistická vizualizace v programech SU Podium a ...   Kurz od firmy: Architecture Design School v.o.s.
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


pokro��il��

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 16 | Celkem: 175 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | pokro��il��OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde