Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
při

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: při


Únor 2018 # Komu je určen: Účetním, podnikatelům, zájemcům o daňovou problematiku ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Únor 2018 # Komu je určen: podnikatelům, účetním, zájemcům o pochopení této daně ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Únor 2018 #   Předpokládané znalosti Zkušenost s programováním v prostředí MS Visual Studio 2010 a v prostředí MS Visual Studio 2008.   Zaměření kurzu Kurz je určen programátorům, kteří se chtějí naučit programovat ASP.NET MVC a ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Listopad 2017 # Tento kurz naučí účastníky sledovat a provozovat privátní cloud pomocí nástrojů z rodiny Microsoft System Center 2012 R2. Zaměřuje se na výuku správy a administrace prostředí cloudu, a ukazuje, jak monitorovat klíčové elementy infrastruktury a aplikace, které v cloudu běží. Nezabývá se plánováním a ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Listopad 2017 # Tento kurz naučí účastníky dovednostem, které jsou potřeba pro konfiguraci a nasazení privátního cloudu za pomoci nástrojů rodiny Microsoft System Center 2012 R2. * Plánování a design privátního cloudu Konfigurace a nasazení privátního cloudu pomocí nástroje System Center 2012 R2 Virtual ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Listopad 2017 #   Předpokládané znalosti Znalosti na úrovni kurzu 6419: Windows Server 2008 - konfigurace, správa a údržba a 6425: Windows Server 2008 - správa doménových služeb Active Directory   Zaměření kurzu Kurz je určen pro IT profesionálům, kteří  o konfigurují, spravují a řeší ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Listopad 2017 # Tento kurz je vhodný pro projektové manažery, vedoucí týmů, projektové koordinátory, analytiky, pracovník zabezpečování jakosti a všechny, kteří: se podílejí na řízení projektů chtějí poznat metodiku PRINCE2 chtějí získat nezávislý, celosvětově uznávaný certifikát potvrzující jejich znalosti projektového řízení chtějí zlepšit své schopnosti ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Listopad 2017 # Kurz pokrývá základy metodiky PRINCE2. Jeho cílem je objasnit účastníkům filozofii, na níž je postavena a připravit je na mezinárodní zkoušku PRINCE2 Foundation. Tento kurz je vhodný pro projektové manažery, vedoucí týmů, projektové koordinátori, analytiky, pracovníky zabezpečování jakosti a všechny, kteří: řídí projekty nebo se na ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Listopad 2017 # Workshop je určen jako teoretická příprava studentů k úspěšnému zdolání CISCO CCNA Exam 640-802. Nejprve shrne potřebné know-how k titulu CCNA a dále objasní odpovědi k řadě otázek, které se mohou v testu vyskytovat. Vedle praktického nácviku testování a stresové situace se studenti dozví i systém a d...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.
Leden 2018 # Toužíte také po práci účetní - účetního? Není nic jednoduššího, než se rekvalifikovat. V takovém případě pro vás máme špičkový kurz akreditovaný ministerstvem, s nímž to hravě zvládnete. ...   Kurz od firmy: KURZY SPRINT
Listopad 2017 # Chybné nasazení postupů vývoje při návrhu IS za pomoci jazyka UML vede často k nežádoucímu „zkostnatění vývoje“ a pád vývoje do metodiky Vodopád. Školení seznamuje účastníky na konkrétních příkladech, jak lze skloubit modelování v UML spolu s nasazením technik SCRUM ...   Kurz od firmy: PC-DIR Real, s.r.o.


Únor 2018 # Soubor seminářů určených jako příprava ke zkoušce insolvenčních správců. Semináře jsou určeny pro zájemce, kteří chtějí působit jako insolvenční správci a jsou zaměřeny zejména na právní problematiku insolvenčního řízení. Semináře jsou doporučeny jako příprava ke složení odborné zkoušky u Ministerstva ...   Kurz od firmy: Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona s.r.o.


při

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 27 | Celkem: 292 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | přiOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde