Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
modelování

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: modelování


Červenec 2019 # Tvorba 3D modelu v programu SketchUp, fotorealistická vizualizace v programech SU Podium a ...   Kurz od firmy: Architecture Design School v.o.s.


Červen 2019 # Kurz je určen pro účastníky ovládající dobře 2D kreslení, kteří zároveň nemají vůbec žádne či malé zkušenosti s 3D modelováním. Znalci 3D modelování ze starších verzí se však dozví řadu novinek a vylepšení. Cílem kurzu 3D modelování v AutoCADu je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří AutoCAD dosud využívají alespoň na základní úrovni. Pro ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červen 2019 # Modelování podnikových procesů je důležitou součástí procesního řízení, projektů zlepšování procesů v organizacích. Tento přístup je založen na modelech a slouží k definování, analýze a zlepšování zastaralých ...   Kurz od firmy: REENGINE CZ a.s.
Červen 2019 # Modulově složený kurz v délce 3 dnů, převod 2D dokumentace vytvořená v AutoCADu do Autodesk Inventor Professional za účelem vytvořit 3D model a import dat 3D modelu z Inventoru do 3DS Max a vizualizace ...   Kurz od firmy: Computer Agency o.p.s.
Červen 2019 # Školení seznamuje účastníky s jazykem UML používaném pro modelování softwarových systémů a byznys procesů. Kurz je určen pro programátory, SW návrháře, ale také byznys analytiky. * Školení seznamuje účastníky s jazykem UML používaném pro modelování softwarových systémů a byznys procesů. Kurz je určen pro programátory, SW návrháře, ale také ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Červen 2019 # ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


modelování

Strana: | >> 1 << | Celkem: 8 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | modelováníOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde