Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
mezi

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: mezi


Listopad 2017 # Poznejte, jak identifikovat talentované zaměstnance a jak s nimi pracovat Skutečným bohatstvím každé firmy jsou talentovaní lidé. Jejich energie, nápady a dovednosti posouvají společnost kupředu a zvyšují její konkurenceschopnost. Jak&nb...   Kurz od firmy: Top Vision
Říjen 2017 # Seznámíte se s mezinárodními standardy účetního výkaznictví. Po absolvování semináře byste tak měli porozumět systému IFRS, vzájemným vazbám jednotlivých standardů a umět je aplikovat v praxi. Součástí kurzu je i výklad změn v rámci IFRS – zejména nové standardy IFRS 15 – Výnosy ze smluv se zákazníky a IFRS 16 – ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2017 # Prohlubte si své znalosti z oblasti IAS - IFRS a seznamte se s konkrétními účetními problémy V rámci českých účetních standardů se dlouhodobým hmotným a nehmotným majetkem zabývá Český účetní standard CÚS 13 Dlouhodobý nehmotný ...   Kurz od firmy: Top Vision


Říjen 2017 # Posluchač by měl po ukončení kurzu Pracovník mezinárodního obchodu samostatně zpracovat případ mezinárodního obchodu. Seznámí se s obchodními závazkovými vztahy v mezinárodním obchodě, dodací podmínky, druhy přeprav, platební podmínky, druhy cel a jejich funkce, dokumenty v mezinárodním ...   Kurz od firmy: OBCHODNÍ INSTITUT
Září 2017 # Na semináři získáte přehled o stávajícím potenciálu a též aktuálních limitech mezinárodního daňového plánování. Máte možnost vyslechnout poznatky a různé názory odborníků na mezinárodní zdanění a v kontextu aktuálního vývoje daňové politiky ČR, EU či OECD a zapojit se do diskuze. Na co se můžete těšit a co je nového?: Česká ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # Na semináři si prohloubíte znalosti týkající se DPH. Problematická ustanovení budete moci diskutovat s lektorem i dalšími účastníky. * • dodání zboží plátcem, do jiných členských států a třetích zemí, včetně konsignačních skladů, • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # Po absolvování semináře zvládnete vyhodnotit potenciální dopady použití IFRS jako sekundárního systému pro účetní výkaznictví firmy. Porozumíte rozdílům ve výkaznictví vybraných rozvahových položek dle českých pravidel a dle IFRS. * VÝKAZNICTVÍ HMOTNÝCH AKTIV: • rozdíly mezi českými účetními pravidly a požadavky IAS 16, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # Cílem semináře je přiblížit účastníkům problematiku zákona č. 164 - 2013 Sb., o mezinárodní spolupráci při správě daní a o změně dalších souvisejících zákonů tak, aby se v dané problematice uměli orientovat, tj. v problematice automatické výměny informací. Výklad bude zasazen i do ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # Absolvováním semináře získáte podrobné znalosti o přepravní a zasílatelské smlouvě. Na konkrétních případech budete seznámeni se zásadními odlišnostmi obou smluvních typů. Tyto získané znalosti vám umožní při plnění vašich ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Cíl semináře: Seznámit účastníky s problematikou Intrastatu – právní úprava, způsob vykazování statistických údajů, praktické informace. Obsah: * základní nařízení Evropské unie pro oblast Intrastatu * ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.
Říjen 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Obsah: * Příkazní smlouva * Smlouva o zprostředkování * Komisionářská smlouva * Zasílatelská smlouva ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.


Říjen 2017 # Číslo akreditovaného kurzu: neakreditováno : Obsah semináře: * dokládání režimu práce řidiče * bezpečnostní přestávky * doby odpočinku * doby řízení * silniční kontroly z pohledu řidiče * správní řízení * dotazy Při přihlášení ...   Kurz od firmy: Aliaves&Co., a.s.


mezi

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 27 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | meziOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde