Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kou��ov��n��

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: kou��ov��n��


Říjen 2018 # Máte před sebou pozvánku do výcviku, který připravuje kouče na první akreditační stupeň [AC – Akreditovaný ...   Kurz od firmy: Systemický institut, s.r.o.
Říjen 2018 # Akademie pro kouče vychází z kognitivně behaviorální psychologie, jejím cílem je naučit účastníky základním koučovacím dovednostem. Těžištěm programu je práce na vztahu k sobě i klientovi. Během dvou let se účastníci naučí aktivovat potenciály druhých tak, aby ti na sebe mohli nahlédnout z různých úhlů pohledu. Cílevědomý koučink je primárně směřován do oblasti ...   Kurz od firmy: agentura Motiv P s.r.o.
Listopad 2018 # Milí přátelé koučové, kladli jste si již otázku, jak zvýšit svůj koučovací potenciál? Znovu a znovu se totiž prokazuje, že profesionalita v koučování je přímo úměrná výši investice do kontinuálního seberozvoje. Ti, kdo si na tuto otázku již odpověděli, nás vyzvali k vytvoření tohoto unikátního nadstavbového výcviku koučování. Své síly spojily dvě vedoucí ...   Kurz od firmy: Systemický institut, s.r.o.


Listopad 2018 # Výsledků, které produkují týmy, nemohou dosáhnout jednotlivci samostatně Stojí vás vedení týmu stále více sil? Nebo byste chtěli dosahovat ještě vyšších cílů? Vzájemně si nerozumíte a dostáváte se do konfliktů? Potřebujete si lépe organizovat práci, lépe zvládat své role? Jedním z ...   Kurz od firmy: Top Vision
Říjen 2018 # Pod vedením zkušené lektorky se v průběhu tohoto semináře naučíte využívat koučování v praxi. Zjistíte, s jakými principy je možné při koučování pracovat. Odnesete si praktické poznatky, jak koučovat jednotlivce a jak koučovat skupinu. Nacvičíte si poskytování zpětné vazby koučovacím stylem, dozvíte se také, jaké má mít předpoklady manažer – kouč. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2018 # Využijte osvědčené metody koučování pro vedení svých podřízených a dosahujte lepších výsledků Chtěli byste využít potenciál koučinku pro dlouhodobý rozvoj svých zaměstnanců? Nemusíte být koučem, stačí si osvojit metody a principy, na kterých je koučování založeno. Koučování umožňuje dívat se na problémy jinak, ...   Kurz od firmy: Top Vision
Prosinec 2018 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : V PŘÍPADĚ PŘIHLÁŠENÍ NA OBA KURZY EMOCE A ŘEČ TĚLA PLATÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA 6.990,- BEZ DPH!! http: - - www. - vzdelavani - pripravovane?cena=0&misto=0&oblast=0&lektor=425&cilova_skupina=0 Zlost, agrese, vztek, stud, ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Únor 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : V PŘÍPADĚ PŘIHLÁŠENÍ NA OBA KURZY EMOCE A ŘEČ TĚLA PLATÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA 6.990,- BEZ DPH!! http: - - www. - vzdelavani - pripravovane?cena=0&misto=0&oblast=0&lektor=425&cilova_skupina=0 Víte jak odhalit ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Říjen 2018 # Doporučujeme jako přípravu pro zkoušku Chůva pro dětské koutky [méně náročná] nebo pro ty, co chtějí absolvovat náročnější zkoušku Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, ale mají zkušenosti s prací s dětmi a svoje ...   Kurz od firmy: AM Solvo
Říjen 2018 # Intenzivní výcvik systemického koučování obsahuje všechny znalosti a dovednosti potřebné k vedení systemického koučovacího rozhovoru na úrovni externího či interního kouče a je určen všem, kteří chtějí poznat systemický přístup a rozvíjet svoji kariéru v oblasti systemického ...   Kurz od firmy: Centrum systemiky a NLP s.r.o.
Říjen 2018 # Diskutujte o úspěchu a neúspěchu s předním českým neuropatologem a spisovatelem Františkem Koukolíkem. Přidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás: Co je úspěch v běžné představě? Jaké jsou vrozené předpoklady úspěchu? Jaké jsou získané předpoklady úspěchu? Jak se bránit neúspěchu? V ceně získáte: Setkání proběhne v CORSU Karlín. ...   Kurz od firmy: Top Vision


Listopad 2018 # Nemusíte být neurovědci, abyste uměli aplikovat klíčové principy fungování mozku do koučování, vzdělávání a rozvoje sebe i druhých. Tento kurz obsahuje praktické využití nejnovějších výzkumů v oblasti neurověd. Z jakého důvodu se účastnit: Získáte základní znalosti z neurověd a principů ...   Kurz od firmy: Centrum systemiky a NLP s.r.o.


kou��ov��n��

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 21 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | kou��ov��n��OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde