Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
klienty

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: klienty


Říjen 2017 # V průběhu tohoto workshopu se dozvíte, jak se můžete vašim klientům více přiblížit, jak zařídit, aby vaši firmu měli klienti rádi a jak lze získat nové klienty skrze klienty stávající. Rovněž si sestavíte plán konkrétních kroků pro aplikování špičkového zákaznického servisu. * Špičkový ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Kurz Komunikace s psychiatrickými klienty je zaměřen na zdokonalení komunikačních dovedností pracovníků v sociálních službách a také úředníků orgánů státní samosprávy působících v sociální oblasti. Poskytuje základní znalosti o komunikaci s duševně nemocnými v podmínkách sociálních služeb. Kurz Komunikace s psychiatrickými klienty poskytne znalosti i ...   Kurz od firmy: Rekval, s.r.o.
Listopad 2017 # Introverti jsou asociální! Věc dělaná na poslední chvíli bude odfláknutá! A kdo to vidí jinak než já, vidí to blbě!“ Spousta z nás někdy uvěřila podobným nepravdám, protože je přirozené, že si svět zjednodušujeme, abychom se v něm vyznali. Zároveň je ale přirozené, že se ostatní chovají jinak ...   Kurz od firmy: Portus Praha z.ú.


Říjen 2017 # Každý z nás se může v životě potkat s člověkem s autismem, ale jen málo z nás dokáže takové osobě porozumět. Přijďte se o poruchách autistického spektra dozvědět více, ať víte, jak reagovat! Seminář je vhodný pro učitele, chůvy, zaměstnance sociálních služeb, ale i rodiče. V rámci školení se ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Říjen 2017 # Základem úspěšného prodeje je porozumění klientovi a přesvědčivá komunikace s ním. Cílem semináře je seznámit účastníky s principy a technikami efektivního jednání realitního makléře s klienty včetně ...   Kurz od firmy: Asociace realitních kanceláří ČR


klienty

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | klientyOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde