Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
dosah

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: dosah


Květen 2019 # Jde o zážitkový seminář, sebezkušenostní, bohatý na diskuze a sdílení (tj. minimum teorie a maximum praxe). Motto: „Když budete pořád dělat, co jste dělali dříve, získáte jen to, co jste už získali dříve.“ Jim Rohn Určeno pro manažery, ...   Kurz od firmy: Studio W


Duben 2019 # V průběhu semináře se naučíte, jak si správně určit a nastavit cíle tak, abyste jich byli schopni úspěšně dosáhnout. Během semináře si vyzkoušíte spoustu tipů, které vám pomohou k lepšímu profesnímu i osobnímu životu. * Úspěšné dosahování cílů krok za krokem • co nás na cestě k cílům omezuje, • vlastní sebeanalýza podrobně, • zákon ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2019 # Pro auditory s menšími zkušenostmi. Určeno pro Začínající interní auditory. Cíl semináře Formou interaktivního semináře budou přítomní účastníci seznámeni se strukturou a základními postupy při ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Duben 2019 # Pro všechny úrovně Určeno pro Vedoucí útvarů interního auditu a auditory, členy výborů pro audit, vedoucí pracovníky, vč. garantů správného výběru dodavatelů (resp. zadávání veřejných zakázek ve veřejné správě). ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


dosah

Strana: | >> 1 << | Celkem: 6 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | dosahOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde