Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
cesty

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: cesty


Prosinec 2017 # Často míváte strach a úzkosti a nevíte, odkud pocházejí? V průběhu tohoto semináře najdete k těmto situacím nápovědu, začnete si více rozumět, zjistíte, jak posílit někdy značně pochroumané sebevědomí. Poznání vlastní osobnosti vám napomůže odhalit i skryté silné a slabé stránky, zjistíte, jaké kvality se ve vás ukrývají a jak s ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2018 # V průběhu tohoto semináře najdete nápovědu k mnoha situacím ve svém pracovním i osobním životě. Začnete si více rozumět, zjistíte, jak pracovat se svým strachem, nejistotou a jak posílit někdy značně nejisté sebevědomí. Poznání vlastní osobnosti vám napomůže odhalit vaše skryté silné a slabé stránky, zjistíte, jaké kvality se ve vás ukrývají a ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2017 # V rámci semináře bude podrobně vysvětleno zejména následující: Práce z domu Náležitosti dohody o práci z domu Posuzování pracovní doby a odměňování při práci z domu Pracovní cesta, kdy a kde začíná a končí Pracovní doba při pracovní cestě (pružné rozvržení pracovní doby a pracovní cesta) Cestovní náhrady, ...   Kurz od firmy: InAkademia s.r.o.


cesty

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | cestyOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde