Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
audit

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: audit


Prosinec 2017 # Kurz Vedoucí auditor ISMS – IRCA podle normy ISO - IEC 27001:2013 - Systém řízení informační bezpečnosti naučí účastníky základní techniky a poskytne informace potřebné pro auditování tohoto systému. Tento kurz je ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Říjen 2017 # Vedoucí auditor registrovaný IRCA [International Register of Certificated Auditors] získává celosvětově uznávaný certifikát vedoucího auditora pro vykonávání externích ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Říjen 2017 # Úspěšným absolvováním kurzu Vedoucí auditor OHSAS 18001:2007 ukončeného písemnou zkouškou, splní účastníci kurzu náročné odborné požadavky na kvalifikaci, potřebnou na zvládnutí dovedností pro plánování a vedení auditu nezávislou třetí ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.


Listopad 2017 # Jedním z důležitých požadavků normy ISO 14001:2015 je pravidelné vykonávání interních auditů. Odpovědnost interních auditorů spočívá v prověření, zda je celý systém environmentálního managementu v souladu s požadavky normy a legislativy, jak ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Prosinec 2017 # Jedním z důležitých požadavků normy ISO 9001:2008 je pravidelné provádění interních auditů. Interní auditor je odpovědný za prověření souladu systému managementu kvality s požadavky normy a zhodnocení efektivity zavedeného systému. Přínosem interních auditů by mělo být především vyhledávání potenciálu a ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Prosinec 2017 # Interní audity integrovaného systému řízení představují nejúčelnější formu vykonávání interních auditů a přispívají ke komplexnímu zvyšování efektivnosti systému managementu firmy. Odpovědnost interních auditorů spočívá v ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Říjen 2017 # ​ISO 50001:2011 je mezinárodní norma, která nabízí systematický postup na zlepšení energetické účinnosti. Implementace této normy pomáhá organizacím lépe využívat stávající aktiva řízenou spotřebou energie. Podobně jako u všech ostatních norem ISO, tak i podle normy ISO 50001 může být vykonávaný interní, anebo externí audit, ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Listopad 2017 # ​Audity procesu jsou významným nástrojem zaměřeným na hodnocení efektivnosti všech výrobních procesů s cílem zhodnocení výkonnosti a způsobilostí procesu, interních neshod, způsobilostí pracovníků, výrobních kapacit, komunikace, atd. Zároveň je možné tyto postupy aplikovat interně nebo externě i v takových procesech jako jsou marketing, ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Listopad 2017 # Na tomto semináři se seznámíte s cíli a metodami personálních a organizačních auditů i s výsledky, které audity přinášejí, naučíte se formulovat zadání auditů i pracovat s jejich závěry. Zaměříme se na význam, metodiku, závěry a doporučení personálních a organizačních auditů zabývajících se posouzením lidských zdrojů, personálních kapacit a organizačního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2017 # Direktiva MDD 93 - 42 - EHS je jednou ze základních směrnic, kterou se řídí výrobci zdravotnických p...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Listopad 2017 # Poznejte metody, cíle a přínosy personálního a organizačního auditu Personální (manažerské) a organizační audity se zabývají kvalitou lidských zdrojů, způsobem jejich řízení i efektivitou organizačního uspořádání a účelností ...   Kurz od firmy: Top Vision


Prosinec 2017 # Kurz je určen pro pracovníky orgánů a organizací veřejného sektoru veřejné správy vykonávající práce v oblasti interního auditu zejména na pozici asistent auditora pro informační systémy nebo na pozici vedoucí interního auditu. Kurz je součástí jednotné odborné přípravy pro ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


audit

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 11 | Celkem: 117 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | auditOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde