Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
audit

Studium-Kurzy.czSEARCHKurzy: audit


Prosinec 2017 # Kurz Vedoucí auditor ISMS – IRCA podle normy ISO - IEC 27001:2013 - Systém řízení informační bezpečnosti naučí účastníky základní techniky a poskytne informace potřebné pro auditování tohoto systému. Tento kurz je ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Květen 2018 # Na seminářích získáte ucelený přehled o aktuální podobě pracovněprávních a mzdových předpisů, které je nezbytné znát při vedení mzdové agendy a provádění mzdového auditu v roce 2018. * ODBORNÝ GARANT: Ing. Růžena Klímová 1. seminář: 14. 5. 2018; 9:00–17:00 • ZÁKONÍK PRÁCE A NAVAZUJÍCÍ PŘEDPISY PRO FIREMNÍ PRAXI ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2017 # Úspěšným absolvováním kurzu Vedoucí auditor OHSAS 18001:2007 ukončeného písemnou zkouškou, splní účastníci kurzu náročné odborné požadavky na kvalifikaci, potřebnou na zvládnutí dovedností pro plánování a vedení auditu nezávislou třetí ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.


Prosinec 2017 # Jedním z důležitých požadavků normy ISO 9001:2008 je pravidelné provádění interních auditů. Interní auditor je odpovědný za prověření souladu systému managementu kvality s požadavky normy a zhodnocení efektivity zavedeného systému. Přínosem interních auditů by mělo být především vyhledávání potenciálu a ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Prosinec 2017 # Interní audity integrovaného systému řízení představují nejúčelnější formu vykonávání interních auditů a přispívají ke komplexnímu zvyšování efektivnosti systému managementu firmy. Odpovědnost interních auditorů spočívá v ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Březen 2018 # Cílem kurzu je předat praktické zkušenosti z výkonu kontroly a interního auditu hospodaření. * 1. den: 20. 3. 2018; 9:00–14:00 • Kontrola a audit hospodaření s majetkem Platná právní úprava a postup zjišťování, zda jsou majetkové operace v souladu s právními předpisy. • předpisy pro veřejnou správu a ochrana ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # Na tomto semináři se seznámíte s cíli a metodami personálních a organizačních auditů i s výsledky, které audity přinášejí, naučíte se formulovat zadání auditů i pracovat s jejich závěry. Zaměříme se na význam, metodiku, závěry a doporučení personálních a organizačních auditů zabývajících se posouzením lidských zdrojů, personálních kapacit a organizačního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2017 # ​Audity procesu jsou významným nástrojem zaměřeným na hodnocení efektivnosti všech výrobních procesů s cílem zhodnocení výkonnosti a způsobilostí procesu, interních neshod, způsobilostí pracovníků, výrobních kapacit, komunikace, atd. Zároveň je možné tyto postupy aplikovat interně nebo externě i v takových procesech jako jsou marketing, ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Prosinec 2017 # Jedním z důležitých požadavků normy ISO - IEC 27001:2013 je pravidelné vykonávání interních auditů. Interní auditoři prověřují, zda celý systém bezpečnosti informací je v souladu s požadavky normy, zda je efektivně zavedený a jak efektivně v praxi funguje. Přínosem interních auditů je především vyhledání ...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Prosinec 2017 # Direktiva MDD 93 - 42 - EHS je jednou ze základních směrnic, kterou se řídí výrobci zdravotnických p...   Kurz od firmy: DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.
Květen 2018 # Na semináři získáte ucelenou představu, jak správně vést personální a mzdovou agendu. Budete vědět vše podstatné o mzdovém auditu. * • zápočtový list, jeho náležitosti a jeho předání, • ochrana osobních údajů, • osobní spis, • dovolená, nárok na dovolenou, krácení, převody zůstatků, proplacení dovolené, • archivace ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Listopad 2017 # Cílem je vyškolit interní auditory pro provádění auditů v oblasti bezpečnosti potravin. Po absolvování semináře budete připraveni provádět interní audity, audity u dodavatelů. Získáte informace, jak efektivně ověřovat kvalitu a bezpečnost potravin a celkově zvládnout jednotlivé fáze auditu. * • normy pro auditování, legislativa, terminologie, • proč ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


audit

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 6 | Celkem: 59 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | auditOBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  Pujcovna-Pronajem.cz Registrace zdarma
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde