Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Změny

Studium-Kurzy.cz











SEARCHKurzy: Změny


Říjen 2019 # Naučte se vzbudit v lidech pozitivní přístup ke změnám Hrnou se na vás ve firmě seshora inovace a změny a vy je musíte komunikovat dále? Na vymýšlení a řízení změn se příliš podílet nemůžete. Na vás je „jen“ to, abyste těmito změnami provedli svůj tým, abyste změnu uvedli do ...   Kurz od firmy: Top Vision
Listopad 2019 # Cyklus seminářů bude zaměřen na problémy při uplatňování DPH podle aktuální právní úpravy platné k datu konání semináře. Budete také seznámeni se změnami zákona o DPH, které se připravují s účinností od ledna 2020. * 1. seminář: 19. 11. 2019; 9:00–16:00 • Uplatňování DPH se zaměřením na ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Naučte se plánovat změny tak, aby nevyšuměly Už se vám někdy stalo, že změny, které jste naplánovali, nedopadly podle vašich představ? Měly sporné výsledky, nebyly dobře přijaty, nepodařilo se je nikdy dokončit a vypilovat, nebo dokonce úplně vyšuměly? Pak nejste sami, takto dopadá velké množství ...   Kurz od firmy: Top Vision


Listopad 2019 # Na semináři si prohloubíte znalosti o dani z příjmů a seznámíte se s očekávanými změnami pro rok 2020, pokud budou v době konání semináře známé. Současně budete mít dostatečný prostor pro diskuzi, řešení konkrétních dotazů a příležitost k výměně zkušeností. * 1. seminář: 26. 11. 2019; 9:00–14:00 • Daň z ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Po absolvování semináře budete mít přehled o nejvýznamnějších změnách, které nastaly v nemocenském pojištění, v pojistném na sociální zabezpečení a v důchodovém pojištění. Na semináři lektoři upozorní na nejčastější chyby a nejasnosti z nich ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Na kurzu získáte ucelený přehled aktuálních pracovněprávních předpisů a návod na jejich aplikaci v praxi. Současně se seznámíte s těmi očekávanými změnami pro rok 2020, které budou v době konání kurzu již známy. * • aktuální informace o připravované legislativě, důležité změny v pracovněprávních a souvisejících předpisech, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Na kurzu získáte ucelený přehled o aktuálních mzdových a platových předpisech. Současně se seznámíte se změnami pro rok 2020, pokud budou v době konání kurzu známé. * • obsluha mzdy a platu – odměňování v podnikatelské a rozpočtové sféře, • průměrný výdělek, jeho formy a uplatnění, • náhrada mzdy ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Na semináři si prohloubíte znalosti o dani z příjmů právnických osob a seznámíte se s očekávanými změnami pro rok 2020, pokud budou v době konání semináře známé. Současně budete mít dostatečný prostor pro diskuzi, řešení konkrétních dotazů a ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Na semináři budete upozorněni na změny při uplatňování DPH od 1. 1. 2020 a další praktické problémy při uplatňování DPH podle aktuálně platné právní úpravy. Budete také informováni o připravovaných změnách předpisů EU. * • místo plnění u dodání zboží a nová pravidla při dodáních v řetězci od 1. 1. 2020, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Na semináři si prohloubíte znalosti o dani z příjmů fyzických osob a seznámíte se s očekávanými změnami pro rok 2020, pokud budou v době konání semináře známé. Současně budete mít dostatečný prostor pro diskuzi, řešení konkrétních dotazů a příležitost k výměně zkušeností. * • aktuální ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2020 # Na semináři získáte aktuální přehled změn ve mzdové a personální oblasti. * Změny v pracovněprávní oblasti – návrh novely zákoníku práce a nejdůležitější změny, např. : • stanovení nároku na dovolenou v hodinách • principy nového výpočtu, příklady stanovení nároku dovolené v hodinách • další změny a jejich ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Listopad 2019 # Seminář bude zaměřen na problémy při uplatňování DPH podle aktuální právní úpravy platné k datu konání semináře. Pomocí příkladů budou probrána nejdůležitější novelizovaná ustanovení. Důraz bude kladen na praktickou aplikaci. Budete také seznámeni se změnami ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Změny

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 7 | Celkem: 74 seminářů, kurzů a/nebo školení



Nebo hledat pouze kurz: | Změny







OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa






[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde