Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Zad��v��n��

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Zad��v��n��


Říjen 2019 # Odnesete si praktické poznatky, jak vnímat své tělo a jak s ním pracovat, jak i krátkým cvičením během pracovního dne předcházet pohybovým potížím a mírnit vliv stresu na naše záda. * Jak si udržet zdravá záda • test Jak jsou na tom moje záda, • jak lze cvičit během dne i v kanceláři, • jak lze zmírňovat bolesti zad i bez prášků, • nastavení pracovního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2019 # Na semináři natrénujete zvládání technik procesu obchodního jednání od prvního studeného kontaktu až po uzavření dlouhodobé spolupráce trvající několik let. Naučíte se obchod na principu výhra – výhra, neboli vztah s klientem nenahradí ani lepší nabídka od konkurence. Seminář se opírá o dvacetileté zkušenosti lektora z ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-593 - 2016, Název akreditace: Kontrola u příjemce dotace a na co si dát v praxi pozor Akreditace: MV : Cílem semináře je seznámit účastníky s právní ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Listopad 2019 # Program 1. dne kurzu (čtvrtek 14. listopadu 2019): * Tvorba zadávací dokumentace veřejné zakázky na informační systém a související hardware s lektorem: - Příprava zadávacích podmínek – problematika migrace dat, ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Září 2019 # Seminář je zaměřený na specifika problematiky zadávání veřejných zakázek v režimu zákona č. 134 - 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ). Účastníci semináře budou seznámeni se základními pojmy, zásadami a původním základním účelem zákonné úpravy, kterým primárně není efektivní vynakládání veřejných prostředků. Následovat bude výklad k jednotlivým obecným ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2019 # Seminář je zaměřený na specifika problematiky zadávání veřejných zakázek v režimu zákona č. 134 - 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ) na stavební práce. Účastníci semináře budou seznámeni se základními pojmy, typickými rolemi dodavatelů vstupujících do procesu přípravy a realizace stavby a možnostmi, jak zakázky na potřebné služby a ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-300 - 2015, Název akreditace: Veřejné zakázky - aktuality a praxe Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Říjen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-300 - 2015, Název akreditace: Veřejné zakázky - aktuality a praxe Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Srpen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-723 - 2017 název akreditace: Zadávání veřejných zakázek malého rozsahu prostřednictvím NEN Akreditace: MV : V roce 2015 byl ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Říjen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-614 - 2016 Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Říjen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-513 - 2016, Název akreditace: Zadávání veřejných zakázek podle nové právní úpravy Akreditace: MV : Seminář je vhodný pro začátečníky i ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Zad��v��n��

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 21 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Zad��v��n��OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde