Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
Zad��v��n��

Studium-Kurzy.czSEARCHŠkolení: Zad��v��n��


Březen 2019 # Výborná úroveň rétoriky vám umožní úspěšnou sebeprezentaci Rétorika je nedílnou součástí lidské existence, kultury a komunikace. Prakticky ji využíváme každý den, ať již v manažerské praxi, při prezentování svých myšlenek, nebo v osobní komunikaci. Rétoriku ...   Kurz od firmy: Top Vision
Duben 2019 # Na semináři natrénujete zvládání technik procesu obchodního jednání od prvního studeného kontaktu až po uzavření dlouhodobé spolupráce trvající několik let. Naučíte se obchod na principu výhra – výhra, neboli vztah s klientem nenahradí ani lepší nabídka od konkurence. Seminář se opírá o dvacetileté zkušenosti lektora z ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2019 # Odnesete si praktické poznatky, jak vnímat své tělo a jak s ním pracovat, jak i krátkým cvičením během pracovního dne předcházet pohybovým potížím a mírnit vliv stresu na naše záda. * Jak si udržet zdravá záda • test Jak jsou na tom moje záda, • jak lze cvičit během dne i v kanceláři, • jak lze zmírňovat bolesti zad i bez prášků, • nastavení pracovního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Červen 2019 # Po absolvování kurzu budete znát všechny důležité a podstatné informace pro zprostředkování zaměstnání v pozici agentury práce, případně uživatele. Budete se orientovat v povinnostech agentury práce i uživatele a dalších skutečnostech, které jsou pro činnost těchto subjektů z hlediska zákoníku práce a zákona o zaměstnanosti zásadní. Budou ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Cílem semináře je seznámit účastníky s právní úpravou, ale zejména rozhodovací praxí soudů v oblasti ochrany žadatelů o dotace a příjemců dotací. V rámci semináře bude podrobně vysvětleno zejména následující: bude popsána právní úprava, ale zejména ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-513 - 2016, Název akreditace: Zadávání veřejných zakázek podle nové právní úpravy Akreditace: MV : V rámci naší ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-300 - 2015, Název akreditace: Veřejné zakázky - aktuality a praxe Akreditace: ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Květen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-300 - 2015, Název akreditace: Veřejné zakázky - aktuality a praxe Akreditace: MV ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2019 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Květen 2019 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Duben 2019 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Zad��v��n��

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 18 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Zad��v��n��OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde